به گزارش صبح توس؛ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر، دبیرستان کوثر هدایت ۳ روستای اسد آباد دربند ازتوابع بخش مرکزی شهرستان تایباد باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد. حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد در این افتتاحیه ضمن اشاره به اینکه امام راحل خود را خدمت گذار مردم می دانستند، گفت: امروز اگر مسئولین کارآمدی، تعهد و توان خدمت گذاری داشتند آن موقع می توانند به خودشان افتخار کنند.

 

وی بیان کرد: اگر امروز به مدارس و زیرساخت های پرورشی توجه نکنیم، باید در آینده هزینه های فراوانی را برای رفع آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد و .... بپردازیم. ساختن مدرسه در هر نقطه ای از ایران چشم دشمن را کور می کند چرا که دشمن انقلاب و ایران دوست ندارد تا ما مدرسه و دانشگاه بسازیم.

 

فرماندار تایباد با اشاره به اینکه این انقلاب هدیه امام راحل به مردم است، تصریح کرد: در دهه فجر امسال بیش از 600 پروژه تنها در شهرستان تایباد در حال افتتاح کردن هستیم، این یعنی عملی کردن اقتصاد مقاومتی .

 

شرافتی راد گفت: این پروژه از پروژه هایی است که با مدیریت جهادی ساخته شده است. بهترین پروژه در کمترین زمان به بهره برداری رسیده است. پروژه ای که به این سرعت و کیفیت ساخته شود، باید دست پیمانکارش را بوسید.

 

وی خاطرنشان کرد: 22 بهمن همین مردمی که مشکل اقتصادی و اشتغالزایی دارند، باحضور پررنگ خود در راهپیمایی تیر خلاصی را بر پیکره مفلوک دشمنان جمهوری اسلامی ایران خواهند زد و به پشتیبانی همین مردم، کشور مسیر عزتمندانه خود را طی خواهد کرد.

 

لازم به ذکر است در هشمین روز از دهه مبارکه فجر هفت طرح عمرانی شامل مدرسه چهار کلاسه، طرح اشتغال زایی کمیته امداد روستای اسد آباد دربند، بوستان روستایی فرزنه، ساختمان دهیاری روستای کوه آباد و آبرسانی به روستاهای کرات و پساوه و قادرآباد در شهرستان تایباد به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/