به گزارش صبح توس؛ حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد امروز در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی هفتمین روز ستاد دهه فجر شهرستان تایباد گفت: هفت طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با هزینه 32 میلیارد ریال امروز به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در تایباد به بهره برداری رسید.

 

وی این طرحها را شامل دفتر انجمن خبرنگاران، 6 واحد مسکونی شهری ویژه مددجویان بهزیستی، 2 واحد صنفی ویژه مددجویان بهزیستی، بوستان هفت هکتاری شهر تایباد، یک واحد گلخانه، روشنایی معابر شهر و اصطبل هیات سوارکاری این شهرستان ذکر کرد. 

 

فرماندار تایباد با بیان اینکه شهرستان تایباد یک شهرستان استراتژیک است، افزود: امروز توسعه و اشتغال با حرف درست نمی‌شود، اشتغال عزم و اراده قوی می‌خواهد و با خلاقیت و فکر نو ایجاد می‌شود.

 

وی ضمن اشاره به اینکه هیچ شهری به اندازه تایباد ورود و خروج مسافر خارجی ندارد، افزود: روزانه بیش از شش هزار نفر مسافر افغانستانی و خارجی و بیش از یک هزار 500 تریلی و کامیون در این نقطه از کشور تردد می‌کنند و مرز دوغارون تنها مرز صادراتی کشور است؛ هنر تایبادی‌ها این است که از این ظرفیت مهم در بحث توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال و تامین درآمد بهره‌مند گردند.

 

فرماندار تایباد گفت: امیدوارم با چشم اندازی که در شهرستان تایباد شروع شده است، بتوانیم از دوغارون بعنوان بندر خشک استفاده کنیم و خدمات خوبی را به مردم عزیزمان ارائه دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اینکه امروز ما اینجا براحتی نشسته ایم و در این شهر مرزی می توانیم شب را براحتی باخانواده بیرون از خانه سپری کنیم به بهای خون شهداست.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکبار دیگر مردم تشیع و تسنن ایران باحضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، ارادت و وفاداری خود به ولایت و رهبری و به راه امام و شهدای این انقلاب را به دشمن نشان خواهند داد.

 

انتهای پیام/