به گزارش خبرنگار صبح توس؛ انقلاب اسلامی ایران چهلمین سال عمر خود را آغاز کرده است و مخالفان ترد شده آن در خارج از کشور با همراهی دیگر دشمنانش، به طور پیوسته در حال طرح ریزی نقشه های جدید برای سنگ اندازی در مسیر ترقی آن هستند.

 

با گسترش دسترسی ها به شبکه های اجتماعی مبتنی بر موبایل، کیفیت و کمیت فعالیت طیف مخالف خارج از کشور نیز تغییر کرده و عمق و گستره آن نیز افزایش چشمگیری را تجربه میکند.

 

ضد انقلاب و اپوزسیون خارج نشین برای سم پاشی علیه نظام جمهوری اسلامی، دیگر نیازمند پرداخت هزینه به شبکه های ماهواره ای و یا سرورهای اینترنتی نیستند و تنها با داشتن کمترین زیرساخت های آی تی نظیر یک موبایل یا تبلت می توانند اهداف مغرضانه خود را دنبال کنند.

 

آنچه که طی دو ماه اخیر رخ داده است نشان دهنده دست و پا زدن عناصر ضد انقلاب در مواجهه با انقلابی بود که با وجود تحریم های ظالمانه، از پیشرفت باز نایستاده و روز به روز در عرصه های سیاسی، نظامی و علمی بر اقتدار خود می افزاید.

 

سناریوهای طراحی شده از طرف ضد انقلاب در دو ماه منتهی به دهه فجر با تفاوت های ملموسی روبرو بوده است، تفاوت هایی که گویای ناکامی طرح های پیشنهادی آنها برای به چالش کشیدن جمهوری اسلامی در هر مرحله می باشد و ناگزیر، عناصر آنها را مجبور به تغییر سناریو کرده است.

 

اولین سناریو: آشوب های دی ماه

 

به آشوب کشیدن کشور با استفاده از نارضایتی های بحق مردم در دیماه سال جاری را می توان اولین طرح جدی ضدانقلاب و سلطنت طلبها با حمایت های گسترده رژیم صهیونیستی، آمریکا و سعودی ها دانست که با هوشیاری مردم کار به جایی نبرد و صفوف مردم در مواجهه با دشمن را محکم تر از پیش کرد.

 

آشوب های خیابانی برنامه ریزی شده در دیماه سال جاری هرچند که حمایت های مالی، رسانه ای و سیاسی بدخواهان ایرانی اسلامی را به همراه داشت، کار به جایی نبرد و ناکام ماند.

 

سناریوی دوم: آشوب در دهه فجر

 

پس از شکست مفتضحانه ضدانقلاب در به آشوب کشیدن جمهوری اسلامی، زمینه سازی ها برای شروع دوباره این ناآرامی ها در بهمن ها و همزمان با دهه فجر در دستور کار رسانه های معاند نظام قرار گرفت و آنان تمام توان خود را برای تحقق این هدف شوم بکار بستند.

 

دهه فجر شروع شد و خبری از تحقق اهداف ضد انقلاب و اپوزسیون خارج نشین رخ نداد، چرا که دست خائنانه خودفروخته های لندن نشین برای مردم ایران اسلامی رو شده است.

 

سناریوی سوم: اعتراض به حجاب اجباری

 

پس از هزینه های فراوان، سوختن مهره های داخلی، رو شدن دست ضد انقلاب برای مردم و عدم کسب نتیجه مطلوب، دشمن موج فضا سازی های خود را به سمت و سوی موضوع حجاب اجباری بردند و برای خالی نماندن عریضه حرکتی کور را به نمایش گذاشتند.

 

از دختران ایرانی خواستند تا روسری های خود را از سر باز کرده و بر سر چوب بگیرند، و گلوی خودشان را برای دیده شدن چند نفر که به ندای آنها لبیک گفته بودند، پاره کردند؛ اما باز هم به آنچه می خواستند نرسیدند.

 

نمی خواهند بفهمند و قبول کنند که دختران این سرزمین، روسری های هایشان را به زور بر سر نکرده اند که حالا با کمپین و جیغ لمپن ها و خارج نشین ها از سر باز کنند، بلکه پوشش اسلامی را با فطرت خود پذیرفته اند و به پای آن ایستادگی می کنند، حتی به پایش جان هم می دهند.

 

سناریوی چهارم

 

باید منتظر ماند و دید که دست و پا زدن های ضد انقلاب بعد از ناکامی از انتقاد به حجاب به اصطلاح اجباری چه در سر دارد و چه طرحی را به اجرا می گذارد، مسلم ترین اتفاق این است که هیچ وقت دست از تلاش بر نمی دارد.

 

انتهای پیام/