به گزارش صبح توس؛ حسین شرافتی راد ظهر امروز در مراسم راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج شهید محمدناصر ناصری در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون برگزار شد، عنوان کرد: دهه مبارک فجر، دهه افتخار و عزت ملت ایران و دهه استکبار ستیزی است و امروز نیز ما شاهد راه اندازی پایگاه بسیج در مرز دوغارون تایباد هستیم. شاخصه یک بسیجی صداقت، پاکدستی، ایثار، ازخودگذشتگی، اخلاق مداری و مدیریت جهادی با تفکر بسیجی است.


فرماندار تایباد اظهارکرد: امروز هرچه داریم از تفکر بسیجی، ایثار و شهادت مردان بی ادعای بسیجی در هشت سال دفاع مقدس است.


وی افزود: امروز که به یمن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد راه اندازی پایگاه بسیج در نقطه صفر مرزی و همجوار با کشور افغانستان هستیم باید این پایگاه از برجستگی های متفاوتی با سایر پایگاههای بسیج برخوردار باشد زیرا پایگاه بسیج مرکز توسعه و آبادنی است. تردد بیش از چهار هزار مسافر افغانی و خارجی از این مرز صادراتی باعث برجستگی این مرز شده است و باید از امروز با تفکر بسیجی در خدمت مسافران دراین مرز باشیم.


رئیس ستاد دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی تایباد ادامه داد: با راه اندازی این پایگاه باید خدمات نیز در این نقطه مرزی به مردم و مسافرین افغانی و خارجی ارتقاء یابد.


فرماندار تایباد افزود: ویژگی بسیجیان ما این است که مرد عمل هستند و اول عمل می کنند و بعد حرف می زنند که این را بسیجیان ما در هشت سال دفاع مقدس نشان دادند.


داوود اللهیاری، جانشین سپاه ناحیه تایباد نیز در این مراسم گفت: هم اکنون 20 پایگاه مقاومت بسیج در ادارات شهرستان مرزی تایباد راه اندازی شده است.


وی ابراز کرد: با راه اندازی این پایگاه بسیج در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، سه پایگاه فعال بسیج به امر خدمت رسانی به مردم در مجموعه دوغارون مشغول هستند.

 

انتهای پیام/