به گزارش صبح توس؛  رضا صابری تولایی، صبح امروز در جشن ستارگان دانش دوره دوم متوسطه شهرستان تایباد که در سالن همایش های خلیج فارس دانشگاه پیام نور برگزار شد، گفت: تجلیل و تقدیر از دانش آموزان نخبه ی شهرستان و مربیان و معلمانی که در این موفقیت مشارکت داشتند بهانه ای شد برای دیده شدن خلاقیت ها، ابتکارات، هنرها، ظرفیت ها و تولیدات دانش آموزان تایباد که نشان دهنده آن است که در شهر پاکان و نیکان، تایباد عزیز، نشاط و پویایی در دانش آموزان مثال زدنی است.

 

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: درخشش دانش آموزان تایبادی در المپیاد ها، آزمون ها و مسابقاتی که برگزار می شود نشان از توانمندی آنان دارد.

 

صابری گفت: با افتخار اعلام می کنم آموزش و پرورش خراسان رضوی به یمن تلاش شما دانش آموزان و معلمان خوش درخشید و باعث شد در سال گذشته رتبه نخست جشنواره های جابر بن حیان و خوارزمی را کسب نماییم.

 

وی خاطرنشان کرد: توانستیم در مسابقات دانش آموزی کار دانش رتبه اول کشور را از آن خراسان رضوی کنیم و در مسابقات هنری در بین هنرستان های کشور رتبه اول را کسب کنیم.

 

وی ادامه داد: در سال گذشته درصد قبولی دانش آموزان خراسان رضوی را یک رتبه افزایش داده ایم که دانش آموزان تایباد نقش بسزایی در این افزایش داشته اند  که این مهم را به آنها و معلمان استان تبریک می گویم.

 

محمود آریامنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد نیز در این مراسم عنوان کرد: دانش آموزان تایباد ثابت کردند که جزء بهترین ها هستند، این مطلب را رتبه های عالی آنان و رتبه کلی شهرستان در بین ۱۰ شهرستان برتر استان نشان داده است.

در پایان این مراسم نیز از ستارگان دانش و از مربیان و هنرآموزان نمونه شهرستان تایباد تجلیل شد.

انتهای پیام/