به گزارش صبح توس؛ محمدحسن مقدم در حاشیه امروز در یادواره سردار شهید محمد رضا یوسفیان گفت: در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به فرموده مقام معظم رهبری، فرهنگی سپاه همراه و بعضی از نهاد های دولتی و مردمی شهرستان بنا برگذاشتن یادواره شهید سردار شهید یوسفیان در غالب برنامه آبروی محله گذاشته شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مه ولات افزود:در جهت شناساندن شهید بزرگوار به نسل سوم انقلاب که بی بهره بوده اند از یاد و خاطره این شهید والامقام و شاید در اذعان نسل سوم انقلاب خیلی شناخته نشده بود یادواره شهید محمرضا یوسفیان برگزار گردید.

 

علیرضا دلبریان، از راویان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این محفل معنوی به جایگاه شهدا اشاره کرد و آن‌ها را چراغ راه معرفی کرد.

 

وی به خاطره ای از استقامت و تجربه رزمنده های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:یک روز از سنگر به طرف که با دشمن درگیر بودند رفتم و دیدم فقط 8 نفر پشت خاکریز هستند و سوال کردم بچه های کجاهستند،گفتند بیشتر شهید و مجروح شدند و با سوال چرا پشت بی سیم نگفتید که رزمنه ها مجروح و به شهادت رسیده اند بی سیم چی گفت نخواستم شنود بی سیم دشمن متوجه می شود که ما با مشکل برخورد کرده ایم و خاکریز از ما بگیرد.

 

وی خطاب به نماینده مجلس،فرماندار،رئیس جمهور و مسولان یادآور شد:امروز ما باید طوری باهم صحبت کنیم که دشمن متوجه نشود که ملت ایران مشکل یا مسئله دارد.

 

وی افزود:دشمن با استفاده از تحاجم فرهنگی،ناتوی فرهنگی می خواهد جوانان این ملت ناامید کند و جوانان تجربه ما را ندارند و خط کربلای 5 ندیدند وظیفه ما باید با برگزاری همین یادواره ها جوانان را به این طرف هدایت کنیم.

 

دلبریان خاطرنشان کرد: شهدا راه را به ما نشان می‌دهند تا راه را گم نکنیم. شهدای ما با ایمانی راسخ و هدفی بزرگ خون خود را نثار کردند تا آیندگان در مسیر درست قرار گیرند.

انتهای خبر/