محمدحسن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ گفت: یادواره بزرگ سردار شهید محمد رضا یوسفیان در روز شنبه  14 بهمن ماه در محل مسجد جامع فیض آباد مرکز شهرستان مه ولات همزمان با نماز مغرب و اعشاء با حضور مردم ولایتمدار ،خانواده معظم شهداءو ایثارگران و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد.

 

محمدحسن مقدم افزود: برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و نگه داری یاد و خاطره شهدای شهرستان هر سال یکی از سرداران شهید شهرستان مه ولات به نام آبروی محله معرفی و یادواره ای مختص سردار شهید برگزار می شود.

 

وی یادآور شد: یادواره سردار شهید یوسفیان به همت سپاه ناحیه مه ولات و با همکاری ادارات و نهاد های دولتی شهرستان برگزار می شود که سخنران ویژه مراسم محمدرضا دلبریان، راوی دوران دفاع مقدس خواهد بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه مه ولات ضمن دعوت از عموم مردم شهیدپرور شهرستان مه ولات، به‌ویژه خانواده معزز شهدا جهت شرکت در این مراسم باشکوه، خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این بزرگواران یکی از کمترین وظایفی است که در مقابل شهدا باید انجام دهیم و امیدواریم بتوانیم به نحو احسن این وظیفه را به انجام برسانیم

انتهای پیام/