محمد ترشیزی در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نقش بسیج در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی در تمامی زمینه‌های حکومتی بسیار پررنگ و شفاف و اثرگذار بوده است.

 

فرمانده ناحیه مقداد سپاه امام رضا(ع) افزود: در عرصه‌های جنگ سخت و جنگ نرم نقش بسیج بسیار ملموس است و اگر مدیران کشوری با هر رویکرد سیاسی بخواهند مورد ارزیابی قرار گیرند از جمله شاخصه‌هایی که مد نظر است شاخصه بسیجی و جهادی بودن است.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ بسیج فرهنگی عمومی و فراگیر در سطح جامعه است، عنوان کرد: بسیج در اصل شجره طیبه است و از نظر امام راحل و مقام معظم رهبری بسیج مقدس‌ترین و پاک‌ترین نهاد را به خود اختصاص داده است و از نگاه عامه مردم بسیجی‌ها مؤمن و معتقد هستند و هرکاری که در سطح کشور انجام نمی‌شود همه می‌گویند باید با روحیه بسیجی و ایثارگری آن کار را انجام دهیم و به این مهم دوست و دشمن اذعان دارند.

 

ترشیزی یادآور شد: با تمامی شیطنت‌هایی که دشمنان ایران انجام می‌دهند ولی اعتماد عمیقی که مردم نسبت به بسیج دارند به دلیل پاک بودن این شجره طیبه است.

 

فرمانده ناحیه مقداد سپاه امام رضا(ع) خطرنشان کرد: اگر زلزله کرمانشاه اتفاق می‌افتد بسیج وارد میدان می شود و اگر سازندگی باشد بسیج به میدان می‌آید و اگر فتنه‌ای می‌‌آید باز همین مردم در قالب بسیج پیش می‌آیند و از تمامی کارنامه بسیج، دفاع مقدس آئینه تمام‌نمای خدمات و جان‌فشانی‌های این شجره طیبه است.

 

انتهای پیام/