به گزارش صبح توس؛ در چند روز گذشته نامه ای از شهردار نقاب در فضای مجازی در خصوص استنکاف وی از پذیرش خودرو جدید مصوبه شورای شهر منتشر شد.

 

شهردار نقاب دلیل خود برای عدم پذیرش خودرو را بدهی و کمبود منابع مالی شهرداری در سنوات گذشته عنوان کرده بود.

 

پس از انتشار این مطلب در فضای مجازی، دو نفر از اعضای شورای شهر نقاب نسبت به این رفتار شهردار واکنش نشان دادند و اسنادی رادر اختیار پایگاه خبری تحلیلی آل نور قرار دادند که نشان می داد ،آقای شهردار خودش در خواست خرید خودرو دنا پلاس را به شورای شهر داده و برای به نتیجه رسیدن این موضوع بسیار پیگیری کرده است.

 

 

نامه شهردار نقاب در خصوص عدم پذیرش خوردو به شورای شهر؛

 

جوابیه دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر نقاب در خصوص خودرو شهردار +سند

 

مردم خوب نقاب سلام:

در خصوص بازتاب رسانه ای خودداری شهردار نقاب از خرید ماشین سواری دنا پلاس، علی رغم مصوبه شورای شهر بدینوسیله ضمن عرض چند نکته،  قضاوت را به افکار عمومی می سپارم:

اولا؛ درخواست اخذ مجوز خرید وسیله مذکور توسط خود شهردار محترم به شورای شهر ارسال شده و اصرار زیاد بر تصویب موضوع داشته تا در نهایت مصوبه شورا در کمیته انطباق به شرط اخذ نظر استانداری تایید می شود.


دوما؛ شهردار محترم مکاتبه ای با استانداری نموده و پیگیر اخذ نظر دفتر امور شهری استانداری میشود و در این فاصله در نمایندگی ایران خودرو نقاب مقدمات خرید را آماده می کند این در حالیست که دفتر شهری استانداری به دلیل اینکه ماشین قبلی مدل بالاست خرید ماشین جدید را به صرف و صلاح شهرداری نمی داند.


سوم؛ از دوره قبلی بیش از یک ونیم میلیارد تومان اوراق اسلامی در اختیار شهردار محترم است که اگر واقعا قصد پرداخت بدهیها را داشته باشد به راحتی این کار را انجام میدهد.


چهارم اینکه ایشان در زمان انتخابشان به اعضا شورا  وعده داده بود اعتبار هنگفتی را به شهرداری تزریق میکند این در حالیست که قیرهای گرفته شده و اعتبارات جذب شده شهردارقبلی را استفاده می کند و برای مطرح شدن در فضای مجازی از هر فرصتی بهره می گیرد.


ضمنا مدارک استناد شده به موضوع نیز جهت استحضار و قضاوت شهروندان ارائه میگردد.
نکته پایانی:
خدایا در هر زمان وشرایطی زبان گویش وزبان قلبمان را یکی گردان.آمین
 خدمتگذاران شما در شورای اسلامی شهر نقاب:
منجی فر_ وکیلی

 

اسناد :

 

اعلام تقاضای شهردار نقاب برای خرید یک دستگاه خودرو دنا پلاس

 

 

پاسخ نامه به تقاضای شهردار

 

سایر اسناد:

 

 

 

انتهای پیام/