به گزارش صبح توس؛ احمد برادران ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر با بیان اینکه دشمن سعی دارد تا با بزرگ‌نمایی مشکلات موجود بر طبل ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران بکوبد، اظهار داشت: ایجاد شبهه در بین جوانان و همچنین کوچک کردن دستاوردهای این نظام از ابتدای انقلاب تاکنون نقش‌هایی است که دشمنان بر آن اصرار دارند.

 

وی با اشاره به اینکه تشریح موفقیت‌های کسب‌شده با استفاده از توانایی‌های جمهوری اسلامی که با تکیه‌بر توان داخلی به‌دست‌آمده وظیفه‌ای است که بر دوش مسئولان نظام است تشریح کرد: روشنگری برای نسلی که رشادت‌های مردم در ابتدای انقلاب برای سرنگونی طاغوت داشته‌اند را ندیده‌اند باید به‌درستی انجام شود تا این نسل نیز باافتخار از انقلاب اسلامی یاد کنند.

 

برادران در ادامه با اشاره به ظلم و فسادی که در رژیم ستم‌شاهی و قبل از انقلاب بر این مردم روا داشته می‌شد ادامه داد: استعمارگران و مستکبرین عالم با دست‌اندازی به منابع مالی و جانی مردم از هرگونه چپاول و غارتگری دریغ نکرده و ثروت این کشور را به یغما می‌بردند.

 

فرماندار سبزوار با بیان اینکه در زمان طاغوت کشور ایران هیچ‌گونه استقلالی از خود نداشت، تصریح کرد: اجانب و استکبار گران به‌راحتی برای مردم و کشور ما تصمیم می‌گرفتند و شاه این مملکت نیز جز نوکری برای آن‌ها کاری نمی‌کرد.

 

وی با اشاره به قدرت و امنیت امروز ایران در منطقه ئ نقش تعیین‌کننده ما در معادلات جهانی، بیان داشت: این قدرت در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران ایجادشده و با تکیه‌بر این قدرت مردم ایران توانسته‌اند به پیشرفت‌های علمی و معنوی فراوانی دست پیدا کنند.

 

برادران با تأکید بر هرچه باشکوه برگزار شدن مراسمت دهه فجر عنوان کرد: کمیته‌های بسیج، اصناف، امور فرهنگی، هنری، ورزشی، زنان، مساجد و هیئت‌های مذهبی برای برگزاری جشن‌های دهه فجر ایجادشده‌اند.

 

انتهای پیام/