به گزارش صبح توس؛ علی آراسته صبح امروز در حاشیه بازدید از مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد و امضای این تفاهم نامه ضمن اشاره به تعداد 25 خانواده دو معلولی فاقد مسکن در شهر و روستا، گفت: مسکن خانواده های دارای دو معلول در اولویت سازمان بهزیستی قرار دارد.


وی افزود: زمینی واقع در خیابان سعدی 17 از طرف این مؤسسه برای شش واحد مسکونی جهت خانواده های فاقد مسکن دارای چند معلول واگذار شده و قرار است با مشارکت سازمان بهزیستی و خیرین، این واحدها ساخته شود.


رئیس اداره بهزیستی گناباد همچنین در این جلسه با اشاره به توان اجرائی مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) تصریح کرد: این مؤسسه نمونه بارز اقدام و عمل جهادی است.


وی افزود: این مؤسسه در طول سالهای فعالیت خود در گناباد توانسته به مشکلات هزاران خانواده یتیم و نیازمند رسیدگی نموده و بازویی پرتوان برای این سازمان نیز باشد.


آراسته با اشاره به آمار بالای مشارکت های مردمی در این مؤسسه خیریه، خاطرنشان کرد: مددکاری واقعی به عینه در این مؤسسه خیریه دیده شده و خوشبختانه با جلب اعتماد و مشارکت مردم و حمایت و دستگیری از ایتام و نیازمندان واقعی، یکی از موفق ترین مؤسسات خیریه در استان است.


انتهای پیام/