به گزارش صبح توس؛ سرهنگ رضا قدمگاهی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پي سرقت مقادیری طلا از ازمنزلی در یکی از روستاهای حاشیه شهر قوچان موضوع در دستور كار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

وی ادامه داد:  ماموران پليس آگاهي با یک سری تحقیقات میدانی و آثار بجامانده ، سارق را که جوانی 35 ساله است شناسايي و در يك اقدام ضربتي دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش اموال مسروقه شامل يك تخته قالي، يك عدد النگو و يك جفت گوشواره طلا و لوازم منزل به ارزش تقريبي چهل ميليون ريال را كشف كردند.

وی با بیان اینکه متهم در ادامه تحقيقات پليسي به عمل آمده به دو فقره سرقت از منازل روستايي دیگر با همدستي يكي از دوستانش اعتراف كرد، ادامه داد: متهم به مراجع قضایی معرفی شده و تحقيقات براي دستگيري همدست متهم همچنان ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دستگیری  یک زورگیر خشن نیز افزود: پس از تماس با مرکز فوریت های پلیس مبنی بر وقوع یک فقره زورگیری در یکی از خیابان های شهر قوچان، ماموران این فرماندهی بلافاصله به محل اعزام شدند و زورگیر را که شاکی را با چاقو زخمی کرده و در حال فرار با خودروی  وی بود، دستگیر کردند.

وی در پایان گفت: این متهم در بازجویی های فنی و پلیسی به سه فره زورگیری دیگر نیز اعتراف کرده که توسط شاکیان نیز شناسایی شده است و تحقیقات برای کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد.

انتهای پیام/