سرگرد پاسدار احمد ناصری موحد فرمانده سپاه جوین در گفت وگو با صبح توس؛ ، ۹ دی ماه را روز بصیرت و میثاق با ولایت عنوان کرد و اظهار داشت:  حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد. روز نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد.

وی افزود: تجمع بزرگ ملت انقلابی ایران این روز تاریخی حجت را بر فتنه‌گران که طرح براندازی انقلاب اسلامی را داشتند تمام کرد و نقشه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد.

 

 

ناصری موحد تصریح کرد: فتنه 88 آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کشور وارد کرد ، با این‌وجود ملت انقلابی ایران با حفظ وحدت و نمایش اقتدار در 9 دی از آزمون بزرگ سال 88 سربلند بیرون آمد.

 

فرمانده سپاه جوین با تأکید بر اینکه باید از این حماسه درس‌ها و عبرت‌های بزرگ گرفت، گفت: در این حماسه یاد گرفتیم که با وحدت و یکدلی می‌توان بر مشکلات فائق آمد و با بصیرت،  مکر دشمنان را شناخت و برای مقابله با آن گام برداشت.

 

وی یادآورشد:در حال حاضر با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب، دشمنان اسلام ، با ترفندها و توطئه‌های گوناگون  می کوشند تا درخت تناور انقلاب را از پا بیندازند اما غافل از آنکه انقلاب اسلامی ریشه در نهضت حسینی و عاشورا دارد و هیچگاه این نور خدایی خاموش نخواهد شد.

 

ناصری موحد با بیان اینکه همهٔ ما باید از تاریخ انقلاب عبرت بگیریم و اگر عبرت نگیریم ضربه خواهیم خورد. بیان داشت: دشمن  همواره در حال طراحی و برنامه‌ریزی است و ما نباید لحظه‌ای از دشمن غافل شویم و اگر غفلت کنیم دشمن ضربه خود را بر پیکره انقلاب و اسلام وارد خواهد کرد.

 

فرمانده سپاه جوین با اشاره به حمایت‌های مالی استکبار جهانی از جریان فتنه سال 88 ، افزود: اسناد رسمی که خود آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها اعلام کردند گویای اینست که میلیاردها تومان به جریان فتنه کمک مالی شده است.

 

وی در پایان  با اشاره به اینکه نباید این حماسه به فراموشی سپرده شود، گفت: یقینا بزرگ‌ترین پیام حماسه نهم دی ضرورت بصیرت ‌مداری ، استکبارستیزی و دشمن شناسی است.

 

انتهای پیام/