به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت الاسلام علی اکبر موحدی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان که در مسجد جامع شهر جغتای برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره سالروز حماسه 9دی اظهار داشت: فتنه 88 را می توان یکی از مهمترین رویدادهای 3 دهه انقلاب اسلامی دانست، که با ماهیتی کاملا اسرائیلی امریکایی شکل گرفت.

 

امام جمعه جغتای افزود: انقلاب اسلامی در سال88 با فتنه ای سازمان یافته از طرف آمریکا و اسرائیل روبرو شد موسی و کروبی به عنوان مهره هایی سرسپرده، بازیگر آن بودند و سرنوشت خود را به دشمنان نظام و مردم گره زدند.

 

حجت الاسلام موحدی پور یادآور شد: برنامه ریزی برای القای توهم تقلب در انتخابات از 13 ماه قبل تر شروع شده بود و در جریان نشستی در واشنگتن آمریکا که با حضور عناصر ضد انقلاب و برخی خود باخته های داخلی، تصمیم به تشکیل شورای صیانت از آرای مردم در انخابات گرفته شد و همین اتفاق هم برای ایجاد شبهه در سلامت انتخابات عملی شد.

 

هیچ مدرکی برای اثبات تقلب ارائه نشد

 

وی اظهار داشت: علی رغم ادعای تقلب گسترده در انتخابات، هیچ مدرکی از طرف اصلاح طلبان و ستاد انتخاباتی کروبی و موسوی ارایه نشده و با وجود تذکرات و انزارهای رهبری، سران فتنه به مسیر خود برای برگزاری شورش های خیابانی اصرار ورزیده و خسارات مادی و معنوی فراوانی را متوجه نظام کردند.

 

خطیب نماز جمعه جغتای افزود: برای مثال براساس دستوری شورای نگهبان مقرر گردید تا 10 درصد از صندوق های رای شهرستان جغتای در حضور نماینده های همه نامزدها بازشماری بشود، اما نماینده میرحسین موسوی حاضر نشد تا بر بازشماری آرای مردم نظارت کند و مدعی شد که از تهران دستور داده شده است که شرکت نکنید.

 

امام جمعه جغتای یادآور شد: همسر و برخی از فرزندان مرحوم هاشمی رفسنجانی جزو پیش قراولان شبهه افکنی در سلامت انتخابات بودند و مستقیما در برگزاری و دامن زدن به شورش های خیابانی دخالت می کردند و از مردم خواسته بودند تا در صورت عدم موفقیت موسوی، به خیابان ها بریزند.

 

انتهای پیام/