پرویز سروری در گفتگو با صبح توس؛ با اشاره به اینکه برخی به دنبال رفع گام به گام حصر هستند، اظهار کرد: بنده معتقد هستم که اصلاح طلبان به هیچ وجه به دنبال رفع حصر نیستند و از شعار آن سود می برند.

 

وی افزود: هر زمان که جامعه، فضای عمومی و جو میان مسئولین آماده محاکمه و برگزاری مجازات سران فتنه می شود، عده ای با اقداماتی باعث تشنج فضا و پشیمانی نظام از محاکمه می شوند.

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از سران اصلاحات اصلا خود مسبب حصر هستند، عنوان کرد: اصلاح طلبان می دانند تا زمانی که موسوی و کروبی در حصر هستند می توانند به عنوان ابزاری علیه جمهوری اسلامی از آن استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: اعتقاد من این است که اصلاح طلبان نه تنها به دنبال رفع حصر نیستند، بلکه به دنبال بهره برداری از حصر هستند و معتقدند که می توانند از این بازی کثیف سیاسی بهترین برداشت سیاسی به نفع مقاصد خود را ببرند و نباید بگذارند تا مسئله حصر پایان پیدا کند.

 

سروری با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان بیش ترین تحریک علیه حصر را انجام می دهند، گفت: این در حالی است که مطالبه رفع حصر و به دنبال آن مجازات فتنه گران، مطالبه اصلی جامعه انقلابی است؛ اما اصلاح طلبان هر زمان که جامعه به سمت حل این مسئله می رود مجددا با یکسری مواضع جامعه را به سمت رادیکالیسم سوق دهند.

 

وی بیان کرد: این افرادی که مطالبه رفع حصر می کنند، مدتی را باید سکوت کنند تا از مجاری قانونی و شورایعالی امنیت ملی برای این ها تصمیم نهایی و درست اتخاذ شود تا نظام به یک نتیجه مناسب برسد.

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهم ترین عامل در رفع حصر خود محصورین هستند، تصریح کرد: این ها باید نسبت به رفتار پیشین خود اظهار ندامت کنند، چنانچه مقاومت رهبر انقلاب در این خصوص نبود هرسال هرگروهی که در انتخابات رای نمی‌آورد به خیابان می‌ریخت و آشوب به پا می‌کرد.

 

انتهای پیام/