به گزارش خبرنگار صبح توس؛ کینه فروخفته ضد انقلاب و سرسپردهای داخلی آنها از شکوفایی و مقاومت انقلاب منتظر بهانه است تا در هر زمان ممکن، خود را نمایان سازد و آخته تر از گذشته، عقده گشایی نماید، این اتفاق در مراحل مختلفی از بدو تولد انقلاب اسلامی تا امروز رخ داده است.

از تلاش های سازمان یافته تیم های خرابکاری و ترور در روزهای آغازین عمر انقلاب گرفته تا کمک های اطلاعاتی و تسلیحاتی به تجزیه طلبان و نیروهای بعث در جریان جنگ تحمیلی و عقده گشایی ها در جریان حوادث سال های ۷۸ و ۸۸ در کنار ترور دانشمندان هسته ای را می توان از شاخص ترین اقدامات فیزیکی ضد انقلاب و عناصر فریب خورد داخلی در راستای عداوت با جمهوری اسلامی دانست.

اقداماتی خفیف تر همانند تحصن در صحن مجلس ششم را نیز می توان از ترشحات تفکر فتنه گر و فریب خورده داخلی با تزریقات فکری ضدانقلاب در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی دانست که ماهیت تمامی آنها یک هدف را دنبال می کنند و بدنبال افزایش فشارها به انقلاب اسلامی و حذف جمهوری اسلامی و ولایت فقیه می باشند.

آنچه که به بهانه انتخابات ۸۸ و با بکارگیری اسم رمز تقلب در حدفاصل انتخابات این سال تا ۹ دی ۸۸ رخ داد، را می توان یکی از امیدساز ترین عرصه ها برای ضدانقلاب و اپوزسیون خارج نشین دانست که البته با درایت و تدبیر ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه، کور شد.

کمک های مالی ذشمن، فریب عده ای در داخل کشور و بصیرت و ظرفیت پایین میرحسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی، را می توان از عوامل دخیل در بروز این فتنه تاریخی دانست که با محرکه اصلی آن یعنی اسم رمز ساختگی تقلب، خسارات فراوانی را بر نظام و کشور تحمیل کرد.

اعتراف به ساختگی بودن تقلب

محمدعلی ابطحی را می توان از پیش قراولانی دانست که با شجاعت تمام در دادگاه خود به دروغین بودن تقلب اعتراف کرد و زمینه را برای بسیاری از فریب خوردگان آگاه و ناآگاه عرصه اغتشاشات ۸۸ مهیا کرد و آنها نیز اگرچه خیلی دیر اما سرانجام به ساختگی بودن تقلب در این انتخابات اعتراف کردند.

ابطحی در بخشی از اعترافات خود چنین می گوید: " این توهم بزرگی بود که آقای موسوی پیدا کرد و گفت که تقلب با ۱۱ میلیون امکان پذیر است، این درحالی است که در یکی از جلسات مجمع روحانیون مبارز یکی از اعضا گفته بود اگر تمام تخلفات هم مورد پذیرش قرار بگیرد ۷۰۰تا ۸۰۰ هزار رای می‌شود"

با گسترش اعترافات به دروغ بودن تقلب ۱۱ میلیونی آرای مردمی، بسیاری از معترضان عرصه تظاهرات را ترک کردند و اغتشاشات خیابانی هر روز شاهد خلوص بیشتر از دشمنان اصل نظام و ولایت فقیه بود، افرادی که بعدها اطلاعاتی از همکاری نزدیک برخی از آنها با سرویس های امنیتی آمریکایی و اسراءیلی نیز منتشر شد.

دست های آمریکا و اسرائیل در پشت فتنه ۸۸

آمریکایی ها و اسرئیلی ها به دو شکل پنهان و آشکار حمایت از اغتشاشات خرابکارانه داخلی در سال ۸۸ را در دستور کار قرار داده بودند و در کنار حمایت های علنی خود در جریان سخنرانی های اوباما و نتانیاهو از انواع کمک های مالی، اطلاعاتی و تسلیحاتی به سرشاخه های اصلی این اتفاقات در تهران و چند کلانشهر دیگر دریغ نکردند.

رسانه های غربی بخش قابل توجهی از برنامه های خود را به پوشش های هدفمند و گاه دروغین از حوادث ایران اختصاص داده و بسیاری از برنامه های خود را به حالت تعلیق درآورده بودند و آمارهایی که بعدها منتشر شد حاکی از خنثی سازی چندین عملیات تروریستی در نقاط مختلف کشور بود.

حاصل آنچه که در ایران در حال وقوع بود، دشمن را برای ضربه های کاری به نظام جمهوری اسلامی امیدوارتر کرده بود، اما تدبیر رهبر انقلاب از یک سو و حضور مردم در عرصه از سویی دیگر، صحنه را عوض کرد و فرصت را از دشمن گرفت.

وقتی دست ناپاک فتنه گران به حریم اعتقادات مردم رسید، جوشش های مردمی همانند اقیانوسی مواج، لکه های آلوده به فریب و نیرنگ را کنار زد و دشمنان کینه توز و قسم خورده را ناامید تر از گذشته ساخت.

۹ دی را می توان از نقاط عطف مهم در تاریخ انقلاب اسلامی دانست که در زمان وقع خود و همچنین در سالهای بعد از خود، تاثیراتی عمیق بر مناسبات داخلی و خارجی جمهوری اسلامی گذاشت و تکلیف خود فروختگان داخلی را با آینده انقلاب و نظام مشخص کرد.

در واقع می توان گفت: که عیار مدمی بودن انقلاب در ۹ دی ۸۸ به خوبی سنجیده شد و مرز میان خواص بی بصیرت و عوام بصیر به وضوح برای همگان عیان شد و دست رد محکمی به سینه غربگرایان داخلی و اپوزسیون خارجی زده شد.

اسماعیل زمندی

انتهای پیام/