به گزارش صبح توس؛ روزهای سرد زمستان رخ نشان داده است و سرما در تمامی بخش های شهرستان جوین به وضوح احساس می‌شود.

 

اما در این میان کمبود  نفت سفید که یکی از ضروری‌ترین نیازهای مردم در این روزهای سرد است، در  تعدادی از روستاهای بخش عطاملک جوین با کمبود مواجه شده و اهالی این روستاها خواستار رسیدگی به مشکلشان از سوی مسئولین شهرستان شدند.

یکی از اهالی روستای ارگ در گفت و گو با صبح توس اظهار داشت: از مسئولین تقاضا داریم یک نگاهی به روستای کوه پایه ای اَرگ بیندازند، چرا که  در این سرمای زمستان در روستای ارگ نفت به اندازه نیاز مردم نیست و مسئول شعبه نفت هم در این خصوص پاسخگو نمی باشد.

 

وی افزود: در حال حاضر به هرجایی که برای تهیه نفت می رویم، حتی روستاهای همجوار، به ما نفت نمی دهند و می گویند، سهمیه این روستا به شما تعلق نمی گیرد.

 

وی  با اشاره به توزیع نفت کوپنی در این روستا گفت: کمبود سوخت مهم ترین مشکل مردم این روستا در فصل زمستان است.

این شهروند جوینی تصریح کرد: ازمسئولان می خواهیم فکری به حال ما در این شب های سرد بکنند.

 

یکی از اهالی روستای بداغ آباد نیز در این خصوص گفت: من کوپن نفت ندارم، وهر جایی که  برای تهیه نفت می روم به من  نفت نمی دهند.

 

وی افزود: خواهش میکنم این مشکل ما را به گوش مسئولین برسانید تا چاره ای برای ما بیاندیشند.

حکم آبادی بخشدار بخش عطاملک جوین در گفت وگو با خبرنگار صبح توس با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اساسی در این روستاها، کمبود نفت نیست ، بلکه عدم دریافت کالابرگ است، اظهار داشت: افرادی که کالابرگ دارند سهمیه شان به شعبه های مورد نظرواریز می شود، و افرادی که کالابرگ ندارند با مراجعه به شرکت نفت و اعلام اسم و شماره تلفن و تائید شورای اسلامی و بخشداری، می توانند سهمیه نفت خود را دریافت کنند.

 

وی افزود: همچنین  به همه شعبه های توزیع نفت در روستاها اعلام شده با افرادی که کوپن نفت ندارند، همکاری کنند .

 

بخشدار بخش عطاملک جوین یادآور شد: هیچ شعبه ای حق ندارد از دادن نفت به افرادی که  کوپن ندارند خودداری کند، و اگر  چنین موردی اتفاق بیفتد مورد پیگیری قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/