به گزارش صبح توس؛ هاجر چنارانی نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار صبح توس در خصوص به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: اقدام اخیر ترامپ در ادامه تصمیمات عجولانه و بی منطق وی است که بدلیل شکست های متعدد جریان وهابیت و صهیونیسم حاصل شده است.

وی افزود: آمریکا به همراه رژیم صهیونیستی از پیروزی های اخیر جبهه مقامت به شدت عصبانی و ناراحت است و با این کار بدنبال گذاشتن مرحمی بر این شکست ها است.

عض کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز منطقه حساس عراق و سوریه در اختیار جبهه مقاومت است و با تشکیل یک ارتش چند ملیتی و با شکست داعش آماده هر گونه عملیات برای آزادی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود را در معرض نابودی می بیند افزود: جریان صهیونیسم با هزینه های بسیار زیاد با ایجاد داعش بدنبال ایجاد حفاظی برای خود بود که با شکست داعش خود را بیش از پیش در معرض نابودی می بیند.

چنارانی گفت: استراتژي تغيير پايتخت اسرائيل آخرين پناهگاه و آخرين سنگري است كه مثلث شكست خورده وهابي، آمريكايي، صهيونيسم در ميان آن مخفي خواهند شده تا با ژست پيروزي حيثيت برباد رفته خود را به صورت تصنعي و خيالي بازيابي كند،اين تصميم خط پايان سازش در فلسطين را رقم زده است و ديگر كسي اميدي به برقراري صلح و امنيت در فلسطين ندارد و ضرورت برخورد جدي با رژيم اشغالگر قدس بيش از پيش بر همگان روشن شده است و همه مردم آزاديخواه، دوشادوش محور مقاومت بر سرعت نابودي اسرائيل خواهند افزود.

انتهای پیام/