محمد حسین زاده در گفتگو با صبح توس؛ در رابطه با فعالیت کتابخوانی عنوان کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) در حوزه ترویج کتابخوانی یک سری از مجموعه اقدامات تدارک دیده که در سطح مدارس و مساجد در حال برگزاری است.

 

معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه امام رضا(ع) ابراز کرد: هم اکنون طرح کتابخوانی درس آمادگی دفاعی در هفت ناحیه آموزش و پرورش مشهد درحال برگزاری است همچنین به زودی از طرح وقف در گردش کتاب در مساجد و پایگاهای بسیج رونمایی می‌شود.

 

حسین زاده با بیان اینکه طرح وقف درطرح شبکه های کتابخوانی مان است، بیان کرد: تلاش داریم در تبلیغ و ترویج کتابهایی که در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی تعریف می شود در بین مدارس و مساجد پرنگ تر و جدی تر اقدام کنیم.

 

وی درپاسخ به این سوال که آیا سپاه امام رضا(ع) انتشارات مستقلی دارد، ابراز کرد: سپاه امام رضا(ع) به طور مستقیم انتشارتی ندارد؛ اما انتشاراتی که در حوزه دفاع مقدس فعالیت می کند مورد حمایت هستند.

 

معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه امام رضا(ع) افزود: ما هر آنچه که داریم حمایت است یعنی چنانچه یک نویسنده و یک فعال فرهنگی علاقمند باشد در این حوزه کار انجام دهد ما از او حمایت می کنیم در حدی که پشتش گرم باشد و پا به این عرصه بگذارد.

 

حسین زاده  در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون از نویسنده ای برای نوشتن کتاب در زمینه یکی از شهدا یا جانبازان دعوت کرده اید؟ عنوان کرد: بله این موضوع یک اتفاق معمولی است سپاه امام رضا(ع) با حمایت از نویسندگان تلاش دارد تا از فرماندهان و قهرمانان استان که در حوزه دفاع مقدس و مدافع حرم فعالیت می کنند، آنان را بیشتر به نسل جوان معرفی کنند.


انتهای پیام/