حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جوین وجغتای در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با  صبح توس اظهار داشت: آنچه امروزدر جهان اسلام در حال اتفاق افتادن است ، این است که از محوری که رسول اکرم به آن اعتقاد داشت و امام راحل هم مبنای حکومت اسلامی را برآن قرار داد، فاصله گرفتیم.

 

وی افزود: در پیام رسول اکرم(ص)  آمده است همه اسلام یک امت واحده است و امروز متاسفانه  به دلیل خیانت های سران بعضی از کشورهای اسلامی مثل عربستان و شیخ نشین های عرب، تفرقه ایجاد شده است.

 

مقصودی تصریح کرد: امروز آمریکا امنیت خودش را در امنیت اسرائیل می بیند  و ما اعلام می کنیم اگر آمریکا می گوید، امنیت اسرائیل امنیت ما است، ما هم می گوییم امنیت، سوریه، عراق، غزه و فلسطین ، امنیت ایران است و قدس شریف، به عنوان قبله اول مسلمانان، فقط پایتخت فلسطین بوده و این خط قرمز ما و مردم جهان است.

 

نماینده مردم جوین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون ولایت فقیه است، چرا که در بسیاری از کشورهای اطراف ما با وجود مدیریت های همه جانبه باز هم امنیت وجود ندارد.

 

وی بیان داشت: در طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی ، آمریکا و همراهانش هرروز یک مترسک را علیه نظام اسلامی علم کردند.

 

مقصودی یادآور شد: یک روز صدام را به عنوان مترسک علم کردند و روز دیگ داعش را ، اما تمام این مترسک ها از بین رفتند اما باز هم آمریکا عبرت نگرفت.

 

نماینده مردم جوین در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز ترامپ مترسک جدیدی علم کرده، تحت عنوان انتقال سفارت به اسرائیل وبه رسمیت شناختن انتقال پایتخت اسرائیل به قدس که قطعا این مترسک نیز همچون مترسک های گذشته این دولت استعمارگر ازبه زودی بین خواهد رفت.

 

وی در پایان گفت: امروز وظیفه همه مسلمانان جهان است که از هسته های مقاومت در هر کجای دنیای اسلام دفاع کنیم.

 

انتهای پیام/