رضا شیران خراسانی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: بيش از 1/5 ميليارد دلار از طرف مقام معظم رهبري براي ايجاد اشتغال اختصاص يافته که از اين رقم مبلغ620 ميليارد تومان تسهيلات براي ايجاد اشتغال روستايي خراسان رضوي تخصيص يافته که در حال تکميل دستور العمل پرداخت مي باشد.

 

وی با اشاره مديريت سردار سليماني در ميدان جهاد با دشمن داعشي افزود: مديريرت جهادي نمي تواند قبول کند که فاصله ستاد از صف فاصله داشته باشد و شاهد هستيم اين سرباز اسلام در خط نبرد حاضر است و اگر بخواهيم مشکلات اقتصادي کشور حل شود بايد مديريت جهادي داشته باشيم.

 

رئيس مجمع نمايندگان خراسان رضوي ادامه داد: خدمت جهادي بدون منت بر اساس وظيفه و بر مدار ولايت مداري و ارزش مداري صورت مي پذيرد و عملکرد مديران را بايد بر اساس اين محورها سنجيد.

 

شیران خراسانی تصريح کرد: استکبار جهاني با همه امکانات و تجهيزات به ميدان آمد تا غده سرطاني ديگري در منطقه ايجاد کند که سردار سليماني با ديگر تشکل هاي اسلامي، اجازه رسیدن داعش به اهدافش را ندادند.

 

این نماینده مجلس با اشاره به پايان کار داعش در منطقه عنوان کرد: امروز داعش ديگر داراي سرزميني نيست وبايد با وحدت و همدلي اجازه ندهيم تفکر داعشي دوباره داراي موقعيت شود.

 

وي با اشاره به امنيت در منطقه مرزي تربت جام، خاطرنشان کرد: امنيت منطقه مرزي تربت جام به دليل وحدت و همدلي مردم شيعه و اهل سنت است و چنانچه مسئولي خواسته يا نخواسته به اين وحدت وهمدلي صدمه بزند يقينا خائن و نيروي استکبار شده است. 

 

رئيس مجمع نمايندگان خراسان رضوي با اشاره به افزايش نمايندگان خراسان رضوي، ابراز داشت: براساس قانون اساسي هر 10 سال افزايش نماينده صورت مي گيرد که لازم است در هئيت دولت تصويب و به صورت لايحه به مجلس ارائه و پس از تصويب درمجلس و تائيد شوراي نگهبان اجرا شود و تاکنون فقط در حد پيش نويس در دولت مطرح شده است و چنانچه اعلام کند که در حوزه انتخابيه نماينده اضافه شده وجاهت قانوني ندارد.

انتهای پیام/