ولی اله غلامی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس با اعلام اين خبر اظهار داشت: در پي تماس هاي تلفني شهروندان با فوريت هاي پليسي 110 مبني بر شرارت هاي جوان 32 ساله اي تحقيقات پليسي آغاز شد.

 

وي با بیان اینکه  فرد مورد نظر از مجرمان سابقه دار و عامل اصلي نزاع های خیابانی در محله عباسپور و باهنر اين شهرستان و از خرده فروشان مواد مخدر بود، خاطرنشان کرد: پليس در عملياتي منسجم و ضربتي در مخفيگاهش دستگير و در بازرسي از او يک عدد افشانه فلفلی و 145 گرم شیشه كشف شد.

 

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد در ادامه بیان کرد: متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.

 

جمع آوري 15 خرده فروش و معتاد پر خطر در خليل آباد

 وی همچنین از جمع آوري 15 خرده فروش و معتاد پر خطر در خليل آباد خبر داد و تصریح کرد: پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خليل آباد مرحله ديگري از طرح تشديد مبارزه با مواد مخدر را به اجرا گذاشت.

 

غلامی با بیان اینکه طرح جمع آوري معتادان پر خطر و خرده فروشان مواد مخدر طي 48 ساعت گذشته در روستای ارغا توسط پليس مبارزه با مواد مخدر اجراشد، اذعان کرد: با اجراي اين طرح  15 معتاد پرخطر و خرده فروش مواد مخدر دستگير و 200 گرم انواع مواد مخدر كشف شد. 

 

وي در پایان عنوان کرد: معتادان به كمپ هاي ترك اعتياد و متهمان براي سير مراحل قانوني به دادسرا اعزام شدند.

 

انتهای پیام/