به گزارش خبرنگار صبح توس؛ محمد علی آبادی شب گذشته در محل دفتر خود میزبان هادی کلاوشکی بخشدار و تعدادی از دهیاران و اعضای شورای اسلامی برخی روستاهای جغتای بود، با انتقاد از برخی اعمال سلایق سیاسی در پیشبرد خدمات به مردم اظهار داشت: ملزم هستیم تا از تمام سلایق سیاسی در راستای خدمت به مردم استفاد کنیم، چرا که جناح بندی های سیاسی باعث ترد افراد کارآمد شده و زیان مردم را بدنبال خواهد داشت.

 

فرماندار جغتای چند سال اخیر را جزو سخت ترین سالهای بعد از انقلاب به لحاظ بهره مندی از بودجه های مالی برای اجرای طرح های عمرانی توصیف و خاطرننشان کرد: کاهش فروش نفت و همچنین تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، باعث بروز مشکلاتی دراجرای طرح های عمرانی در نقاط روستایی و شهری شده است و از این رو به همدلی و مشارکت مردمی برای ساخت و آبادانی در نقاط روستایی و شهری این شهرستان نیاز داریم.

 

وی همکاری های مردم را مایه دلگرمی برای مسولان دانست و اظهار داشت: در هر پروژه ای که مردم شهرستان در کنار مسئولان بوده اند، نتایج درخشانی در زمینه امور عمرانی به بار نشسته و نتایج تعریف شده سریع تر و باکیفیت تر از آنچه که پیش بینی میشد به دست آمده است.

 

وی خرید تجهیزات راهسازی با مشارکت دهیاری های شهرستان را یکی از نمونه های همکاری مردم و مسولان دانست و تشریح کرد: به عنوان اولین شهرستان در سطح کشور با جلب اعتماد دهیاران روستاهای جغتایرموفق به خرید ماشین آلات راهسازی شدیم که با بکارگیری آنها در پروژه های راه سازی و سایر امور عمرانی عمومی باعث تسریع در انجام پروژها شده و زمینه کاهش چشمگیر هزینه ها را نیز ایجاد کرده ایم.

 

علی آبادی ساخت راههای ارتباطی روستاهای زور زمند، جبله نو، روستاهای غربی جغتای و بهسازی جاده گوری به اسفراین در کنار ایمن سازی سه راهی ابویسان را از اولویت های عمرانی شهرستان عنوان و یادآور شد: فرمانداری جغتای به همراه سایر نهادهای مسول در شهرستان جغتای با بهره گیری از ماشین آلات تعاونی دهیاری ها و همدلی و همکاری های مردمی پروژه های اولویت دار را با بهتر ین کیفیت اجرا و تکمیل خواهد کرد.

 

مشکل سند زمین‌های شهرک صنعتی بزودی مرتفع می‌شود

 

توسعه شهرک صنعتی جغتای و رفع موانع اخذ سند برای زمین های آن موضوع دیگری بود که علی آبادی با اشاره به آن اظهار داشت: استقرار چند واحد جدید از قبیل کارخانه رب، سیلوی گندم، و سردخانه علاوه ایجاد اشتغال برای مردم، زمینه توسعه بخش کشاورزی را نیز بدنبال داشته و با تکمیل تمامی پروژه های در حال اجرا و رفع موانع موجود در مسیر اختصاص سند به زمین واحدهای تولیدی و فراوری، تاثیر آنها بر بخش کشاورزی جغتای افزایش چشمگیری خواهد داشت.

 

شایان ذکر است: تعاونی دهیاران شهرستان جغتای با همکاری تمامی دهیاری های این شهرستان هم اکنون مالک یک دستگاه لودر، گریدر، غلطک و سه دستگاه کامیون می باشد که در پروژه های مختلف عمومی بکار گرفته می شود.

انتهای پیام/