به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در همایش استکبارستیزی دانش‌آموزان که به مناسبت 13 آبان ماه در حسینیه حسینی خلیل‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: ایام‌الله 13 آبان فرصت خوبی برای بازخوانی و مرور تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

13 آبان هیچ‌گاه از ذهن ملت ایران پاک نمی‌شود

وی بابیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخی سراسر عزت و ارمغان است، خاطرنشان کرد: سیزده آبان ماه هیچ‌گاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد و مطمئناً این در نسل‌های بعدی انقلاب اسلامی ایران استمرار دارد.

 

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه دانشجویان و دانش‌آموزان این ملت برای احقاق حق خود سینه در مقابل گلوله دشمن سپر کردند و دانشجویان پیرو خط حضرت امام خمینی (ره) لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند.

 

دانش‌آموزان و دانشجویان به‌خوبی در مقابل تهدیدات دشمن ایستادگی کردند

وی در ادامه تصریح کرد: دانشجویان در سال 57 برای احقاق حق خود با عنایت به خداباوری و اطاعت از ولایت‌فقیه در مقابل دشمنان ایستادند و روند پیروزی انقلاب و پیروی از خط امام (ره) را تسریع و تسهیل کردند.

 

شاکری بابیان اینکه امروزه دشمنان ملت ایران کمر همت برای به‌زانو درآوردن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بسته‌اند، عنوان کرد: امریکا از اول انقلاب تحریم‌هایی را علیه ملت ایران وضع کرد و دانش‌آموزان و دانشجویان نیز از ابتدای انقلاب در مقابل این تهدیدها ایستادند و عرصه‌های مختلف دفاع مقدس وغیره را به‌خوبی پیش بردند.

 

آمریکا دشمن درجه‌یک مردم ایران است

وی در ادامه رسالت دانش‌آموزان و دانشجویان به‌عنوان قشر آگاه جامعه را به‌مراتب سخت‌تر از گذشته دانست و اذعان کرد: دانش‌آموزان و دانشجویان باید خود را به سلاح علم، دانش و ایمان مسلح کنند.

 

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه سخنان سخیف ترامپ به‌خوبی پرده از اهداف شوم آمریکا برداشت، ابراز کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان باید بدانند که دشمن درجه‌یک ایران، آمریکا است و لحظه‌ای دست از این دشمنی‌ها برنخواهد داشت.

 

دشمن برای انحراف نسل جوان و نوجوان و تزلزل بنیان خانواده برنامه دارد

وی ضمن تقدیر از موضع‌گیری رئیس‌جمهور در مقابل سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا، تشریح کرد: به برکت مقام معظم رهبری، دولتمردان، دانش‌آموزان و دانشجویان انقلاب و ایستادگی خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هیچ خللی به‌نظام جمهوری اسلامی ایران وارد نخواهد شد.

 

شاکری همچنین بابیان اینکه دشمن برنامه‌های زیادی برای انحراف نسل جوان و نوجوان و تزلزل بنیان خانواده ایرانی دارد، اظهار کرد: دشمن با ایجاد بی بند و باری در فضای مجازی به دنبال از پای درآوردن انقلاب اسلامی است و با انس و الفت باقران و تقویت باورهای دینی می‌توان در مقابل تهدیدات دشمن ایستادگی کرد.

 

دانش‌آموزان برای مقابله با دشمن باید خود را به سلاح علم و ایمان مسلح کنند

وی در ادامه بابیان اینکه علم بهترین سلاح برای تقویت ایمان خود است، تصریح کرد: یک دانش‌آموز باید خود را با مسلح کردن به سلاح علم و ایمان برای مقابله با دشمن قوی‌تر کنند.

 

فرماندار خلیل‌آباد بابیان اینکه دولت دوازدهم حریص به حفظ ارزش‌های انقلاب است، خاطرنشان کرد: بهترین راه مقابله با دشمن تحقق اقتصاد مقاومتی است و هر دستگاهی باید سهم خود را برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و تحقق اقتصاد مقاومتی ادا کند.

انتهای پیام/