هوشنگ کیانی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به حضور مردم در  عرصه مختلف کشور گفت: مردم ایران با عقلانیت به درجه ای از بصیرت رسیده اند که در زیر لوایه پرچم ولایت خود جوش در مناسبت های ملی شرکت و این را یک وظیفه می دانند و نیروی انتظامی در 13 آبان با تمام توان در کنار مردم حاضر و با مشت گره کرد در دهان آمریکا و اسرائیل می زند.

 

کیانی با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا نسبت به ملت ایران افزود: در 13 آبان پلیس در کنار مردم به عنوان یک وظیفه سازمانی و یک شهروند با لبیک به فرمان ولایت مطلقه فقیه مقام معظم رهبری حاضر می شود و شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل دوشا دوش مردم سر می دهد.

 

وی ادامه داد: با حضور در راهپیمایی 13 آبان توی دهان آمریکا و تمام عیادی آن خواهیم زد و نشان می دهیم  هیچ اعتمادی به آنان نداشته و نداریم.

 

فرمانده انتظامی تربت جام تصریح کرد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در کنار دیگر مولفه های امنیتی با دیگردستگاه ها امنیتی بحث جامعه محور بودن برنامه ها را دنبال می کند.

 

کیانی با اشاره به نقش دانش آموزان و دانشجویان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی بیان داشت: دانش آموزان و دانشجویان از ارکان موثر جامعه هستند که حرکت های آنان می تواند باعث ایجاد جریان شود و پلیس با همکاری به این اقشار می خواهد امنیت پایدار را در جامعه ای آرام همراه با آرامش داشته باشد.

 

وی عنوان داشت: پلیس فرمایشات مقام معظم رهبری را رساله عملیه ناجا می داند و در تمام مسائل گوش به فرمان فرمانده کل قوا می دهد و هیچگاه از لبخند دشمن خوشحال نمی شود و اگر روزی دشمن به ما لبخند زد باید بدانیم راه را اشتباه رفته ایم.

 

فرمانده انتظامی تربت جام یادآور شد: دشمنی آمریکا و استکبار بر کسی پوشیده نیست و لبخندهایشان تغییر رفتار آنان با ملت ها نبوده و در حال دشمنی است و روز 13 آبان با اعلام تنفر از آنان لبیک به رهبری و آرمان ها انقلاب می گوییم.

انتهای پیام/