به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده امروز در خطبه های این هفته نمازجمعه که در مسجد جامع امام علی(ع) باخرز برگزار شد، با سفارش به تقوای الهی و دوری از گناهان، به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان اشاره کرد و گفت: موضوعی که در روزهای اخیر اتفاق افتاده و به برکت بیداری و بصیرت مردم ما، این مقطع حساس و تاریخی به نفع جمهوری اسلامی ایران خواهد گذشت، اقدامات و سخنان رئیس جمهور نادان آمریکا است که به خیال خود فکر میکند جمهوری اسلامی ایران، بدون آنها توان پیشرفت و زندگی را ندارد و متأسفانه این دیدگاه توسط برخی از مسئولین در سطح کشور ترویج شد که به برجام انجامید.

 

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) بارها به کناره گیری و مستقل عمل کردن از قدرتهای پوشالی دنیا تأکید داشتند و همین استقلال، ایران را به یکی از قدرتهای دنیا تبدیل کرده است.

 

امام جعه باخرز امروز، سپاه قدس به عنوان شاخه ای از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در حوزه بین المللی به دفاع از ارزشهای اسلامی مشغول است، ابرقدرتهای دنیا را به خود مشغول کرده است، تا جایی که ترامپ به عنوان رئیس جمهور یک ابرقدرت پوشالی، بخش هایی از سخنرانی مهم خود را به این موضوع اختصاص داد.

 

حجت الاسلام امجدی زاده تصریح کرد: ورود سپاه با اشراف و اقتدار کامل نظامی به میدان دفاع از مظلومین در منطقه، آمریکای ابرقدرت کدخدانما را به خاک ذلت کشانده است و میزان تأثیر پذیری کشورهای منطقه از ایران، بسیار بیشتر از چیزی شده که آمریکا تصورش را میکرد.

 

وی با اشاره به اینکه نباید وقت خود را به موضوع آمریکا اختصاص داد، اضافه کرد: مشکل امروز ما آمریکا نیست و نباید وقت خود را با آنها بگیریم، بلکه مشکل امروز ما در کشور، اراذل و اوباش سیاسی هستند که با نفاق سیاسی، از یک طرف سنگ رهبری را به سینه میزنند و از طرف دیگر،  خلاف مواضع صریح رهبری عمل میکنند.

 

امام جمعه باخرز بیان کرد: با اینکه بارها مقام معظم رهبری از فتنه به عنوان خط قرمز نظام نام بردند، ولی عده ای از همین افراد در لباس نمایندگان مجلس، حمایت خود را از سران فتنه با نوشتن نامه ای اعلام کردند و امضای خود در پای این نامه را با افتخار به مردم نشان دادند، در حالیکه حمایت از فتنه گران، یعنی خارج شدن از حوزه نظام و انقلاب و عدم پایبندی به ولایت فقیه.

 

حجت الاسلام امجدی زاده با انتقاد از اقدام این نمایندگان اظهار داشت: عده ای با اعلام حمایت خود از سران فتنه، با صراحت تمام بر خلاف مواضع مقام معظم رهبری عمل کردند و مردم حوزه های نمایندگی این افراد، از این اقدام آنها به شدت شرمنده و خجالت زده شدند.

 

انتهای پیام/