به گزارش صبح توس؛هادی محمدپور مدیریت آموزش و پرورش گناباد در خصوص گرامیداشت هفته بهداشت روان گفت: اداره آموزش و پرورش بعنوان جامعه هدف دانش آموزان در دوران بنیادین و ابتدائی، لازم میدانست تا با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، دانش آموزان در کنار استفاده  از مطالب آموزشی،از مسائل علمی تربیتی نیز در فضایی خارج از مدرسه بهره مند شوند.

 

وی ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی بخصوص حوزه مشاوره افزود: نسبت به برگزاری این برنامه از چند آموزشگاه دعوت بعمل آمد تا درمحیط باغ ملی تحت عنوان «مدرسه خوب من» بتوانند در فضای بسیار مفرح و شاد نسبت به پیاده کردن ایده های ذهنی خود  در قالب نقاشی و امثالهم مشغول به کار و فعالیت شوند.

 

رئیس آموزش و پرورش گناباد ضمن اشاره به حضور پیشکسوتان این اداره درمراسم امروز اظهارداشت: حضور این عزیزان سبب یادآوری خاطرات شیرین گذشته و استفاده از تجربیات آنها میشود.

 

محمدپور بیان داشت: باید نسبت به حوزه تربیت و پرورش دینی دانش آموزان توجه ویژه ای شود که برگزاری این گونه برنامه ها میتواند موجب تقویت این حوزه شود تا شاهد آینده درخشانی برای فرزندان خویش باشیم.

 

 

در ادامه سرکارخانم صفری کارشناس مشاوره آموزش و پرورش گناباد ضمن اشاره به هفته بهداشت روان از 18 لغایت 24 مهرماه اظهارداشت:هدف از این مراسم شناخت هیجانات دانش آموزان و مدیریت آن و تأثیر این هیجانات بر سلامت کودکان میباشد.

 

وی افزود: برنامه امروز از بخش های مختلفی تشکیل شده که از آن جمله میتوان به کارگاه نقاشی کودکان تحت عنوان «مدرسه خوب من»، بازی درمانی، فعالیت های ورزشی،گل بازی و جشنواره غذا و تغذیه سالم اشاره نمود.

 

کارشناس آموزش وپرروش گناباد بیان داشت: در حاشیه این مراسم، بچه های خانه مهرانه از موسسه فرزندان کوثر گناباد که تحت نظر بهزیستی میباشند به صورت زنده مشغول به ساخت مصنوعات چوبی هستند و نمایشگاهی نیز از ساخته های خود بر پا نموده اند.

 

 

انتهای پیام/