به گزارش خبرنگار صبح توس؛ رضا مسکنی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ع) شهرستان جغتای، در گفت و گویی اختصاصی با پیام جغتای، از استقرار ۱۴ پایگاه جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی در این شهرستان خبر داد.

وی تشریح کرد: ۵ پایگاه جشن عاطفه ها در سطح شهر جغتای و ۹ پایگاه دیگر در روستاهای بخش هلالی و مرکزی این شهرستان مستقر شده اند تا کمک های مردم نوع دوست شهرستان را در آستانه گشایش مدارس به دانش آموزان نیازمند برسانند.

مسکنی با تقدیر از مشارکت چشمگیر مردم در امر کمک به دانش آموزان نیازمند، خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی در آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ در نظر دارد تا لوازم تحریر ضروری را برای ۳۸۶ دانش آموز تحت پوشش خود تامین نماید.

وی یادآور شد: فعالیت پایگاههای جشن عاطفه ها در شهرستان جغتای، پس از جمع آوری کمکهای مردمی در محل برگزاری نماز جمعه این هفته جغتای و مرکز بخش هلالی، به کار خود پایان می دهد، اما مراسم ویژه ای با همین عنوان ۱۹ مهرماه سال جاری در مدارس شهرستان جغتای، همزمان با دیگر مدارس کشور برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جغتای، با اشاره به راه اندازی واحدهای نیکوکاری روستایی در ۹ روستای این شهرستان، تشریح کرد: راه اندازی ۹ واحد نیکوکاری در روستاهای شهرستان جغتای کار جمع آوری کمک های مردمی و همچنین توزیع آن در بین نیازمندان را نسبت به سالهای گذشته تسهیل نموده و افزایش انضباط و دقت در توزیع کمک های مردمی را بدنبال داشته است.

مسکنی در پایان ضمن تقدیر از حمایت های مالی خیرانی از شهرهای تهران و مشهد به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند، خاطرنشان کرد: انتظار می رود مردم فهیم جغتای نیز با کمک های خود ما را در رفع نیازهای حداقلی دانش آموزان بی بضاعت شهرستان یاری نمایند تا در هیچ نقطه ای از شهرستان شاهد ترک تحصیل دانش آموزی به خاطر مسائل مالی نباشیم.

انتهای پیام/