به گزارش صبح توس؛ مجید حسین‌زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز از اعزام زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد به مشهد مقدس خبر داد و افزود: در قالب طرح معین الضعفا بیش از 150 زن سرپرست خانوار و تحت پوشش این نهاد همزمان با ایام دهه کرامت به مشهد مقدس اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه مددجویان به مدت یک روز در جوار امام مهربانی‌ها مهمان این امام همام خواهند بود، اظهار داشت: مددجویان علاوه بر زیارت و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی از ضیافت غذای حضرت نیز بهره‌مند خواهند شد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان رشتخوار در ادامه از توزیع 140 بسته تحصیلی به ارزش هر بسته 750 هزار ریال در مناطق محروم این شهرستان توسط کمیته امداد خبر داد و یادآور شد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 140 دانش آموز محروم در بخش جنگل شهرستان رشتخوار از بسته‌های تحصیلی، شامل کیف، کتاب، دفتر و دیگر اقلام مورد نیاز تحصیلی بهره‌مند می‌شوند.

 

حسین‌زاده با درخواست از خیرین همیشه در صحنه این شهرستان جهت همیاری نهاد کمیته امداد در خدمت رسانی بیشتر به نیازمندان، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار بیش از 430 دانش آموز تحت پوشش دارد.
 

انتهای پیام/