به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری عصر امروز در آیین بهره برداری از پروژه های بخش ششطراز خلیل آباد اظهار داشت: توجه خاص به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته یکی از اقدامات خوب دولت یازدهم بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تقاضاهای متعددی در حوزه عمران و آبادانی روستاهای بخش کویری شهرستان وجود داشت که یکی از مهمترین آنان پروژه گازرسانی روستاهای کویری شهرستان بود که الحمدالله در حال اجرا می باشد.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه کلنگ اجرای پروژه گازرسانی روستاهای کویری با حضور استاندار در اردیبهشت ماه زده شد، تصریح کرد: پروژه گاز رسانی به 9 روستای کویری بخش ششطراز با اعتباری بالغ 88 میلیارد ریال در حال اجرا است.

وی همچنین با اشاره به پروژه آب رسانی به 18 روستای کویری، اذعان کرد: پروژه ملی آبرسانی علی آباد برکال با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال در حال اجرا است و با اتمام آن مشکل تامین آب  18 روستای شهرستان خلیل آباد برطرف خواهد شد

شاکری با بیان اینکه طی 4 سال گذشته بیش از 10 میلیارد تومان در سطح روستاهای شهرستان هزینه شده است، عنوان کرد: بدون مشارکت و همراهی اهالی روستا و مردم پیشرفتی حاصل نخواهد شد بیش از هر زمان دیگر به وفاق، همدلی و انسجام نیاز است.

وی با تاکید بر اینکه شوراها، دهیاران و شهرداران باید برای جذب اعتبارات بیشتر تلاش کنند، بیان کرد: دولت تدبیر و امید علی رغم مشکلاتی که در پیش رو داشت اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

این مقام مسئول در پایان از افتتاح ۳۶ پروژه در ایام هفته دولت در سطح شهرستان خلیل آباد خبر داد و بیان کرد: ۲۳ پروژه هفته دولت به روستاها تعلق دارد و این نشان از توجه خاص دولت به روستاها است.

انتهای پیام/