به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری صبح امروز در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: سهم عمده موفقیت هر اداره و نهادی بر عهده کارکنان آن دستگاه است.

 

وی کارمندان پویا و فعال را عامل پویایی هر اداره ای دانست و خاطرنشان کرد: دستگاهی که برای خود برنامه داشته باشد باعث موفقیت آن اداره می شود.

 

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: رضایت خداوند در رضایت خلق است و رضایت خلق با برخورد خوب و مناسب مدیران و کارکنان با ارباب رجوع به وجود می آید.

 

وی با تاکید بر اینکه چشم امید بسیاری از مردم برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی خود به کارکنان و مدیران ادارات است، بیان کرد: مشکلات و گرفتاری های مردم نباید برای کارکنان ادارات تکراری شود.

 

شاکری عنوان کرد: کارمندان نباید از چارچوب قانون عبور کنند ولی می توان با تفسیر قانون برای حل مشکل ارباب رجوع مراحل رضایت آن را به وجود آورد.

 

وی با بیان اینکه ارباب رجوع رحمتی از خداوند است که باید به درستی تکریم شود، تاکید کرد: کارمندان باید وسیله ای برای رفع مشکلات مردم باشند.

 

این مقام مسئول به موقع در محل کار حاضر شدن و به خوبی پاسخگوی مردم بودن را از شاخصه های یک کارمند نمونه دانست و بیان کرد: پاسخگویی صحیح و مطلوب به ارباب رجوع باید در دستور کار تمام کارمندان باشد.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه کارمند نمونه می تواند رضایت مشتری را رقم بزند و خدمت رسانی صحیح و درست به مردم می تواند ذخیره آخرتی برای کارمندان باشد، خاطرنشان کرد: کارمندان باید فرصت خدمت را غنیمت بشمارند تا بعد از بازنشستگی افسوس این ایام را نخورند.

انتهای پیام/