به گزارش خبرنگار صبح توس؛ افتتاح خدمات صورت گرفته توسط نهادهای دولتی، در هفته دولت در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت خوبی است تا افکار عمومی در نقاط مختلف کشور با خدمات انجام گرفته از طرف دولتها آشنا شده و از این رو تلاش رسانه های بیگانه برای ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی بی اثر شود.

 

اگر چه افتتاح این طرح ها در زمان دولتهای متعدد به نام دولت وقت از آن یاد می شود، اما تمام تلاش ها در ادوار مختلف به نام و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی شناخته شده و از برکات انقلاب اسلامی به شمار می رود، که البته تلاش دولتها متناسب با امکانات آنها در این راستا نیز قابل تقدیر است.

 

در همین راستا روز گذشته محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای در گفت و گو با خبرنگار ما، از بهره برداری از ۲۷ طرح با کاربری مختلف در مرکز و روستاهای شهرستان جغتای همزمان با هفته دولت در سال جاری، خبر داد.

 

فرماندار جغتای تشریح کرد: این ۲۷ طرح در زمینه های عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و تولیدی با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام شده است که در هفته دولت با حضور مردم و مسئولان به بهره برداری خواهد رسید.

 

علی آبادی خاطرنشان کرد: افتتاح چهار دستگاه ساختمان دهیاری در روستاهای شهرستان، سه مرکز بهداشت روستایی، سه طرح کشاورزی و چند طرح مختلف در زمینه های مخابراتی و تلویزیونی، آب و فاضلاب، زیبا سازی شهری و کارخانه تولید گرانول بازیافتی پلی اتیلن از جمله مهمترین این طرح ها می باشد، که بر حسب برنامه های پیش بینی شده طی چند روز در سطح شهرستان به بهره برداری خواهند رسید.

 

یادآور می شود: پروژه های بهسازی و روسازی معابر شهری جغتای، مرکز تعویض پلاک شهرستان جغتای، افتتاح کارخانه تولید گرانول بازیافتی پلی اتیلن، مسکن های مدد جویی اداره بهزیستی و کمیته اماداد امام خمینی(ره)، ساختمان های دهیاری روستاهای الله آباد و گفت، آنتن فرستنده دیجیتال روستای منیدر از جمله طرح هایی است که امروز افتتاح خواهند شد.

 

انتهای پیام/