ابوالفضل فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به هماهنگی هایی که با بنیاد حفظ آثار و اندیشه های دفاع مقدس صورت گرفت با تدفین دو شهید گمنام در بخش ششطراز شهرستان خلیل آباد موافقت شد.

 

وی با بیان اینکه تشییع و تدفین این شهدا می تواند بار دیگر حال و هوای دفاع مقدس را در این بخش زنده کند، خاطرنشان کرد: تدفین شهدای گمنام از آرزوهای دیرینه‌ی مردم شهر کندر بود که به زودی محقق خواهد شد.

 

فرمانده سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه محل تدفین شهدای گمنام در شهر کندر با حضور سردار باقرزاده مشخص شده است، تصریح کرد: محلی که برای تدفین شهدای گمنام در نظر گرفته شده مقابل حسینیه ابوالفضلی و حسینی شهر کندر است.

 

وی با بیان اینکه پیکر مطهر این دو شهید دوشنبه شش شهریور از معراج شهدای مشهد مقدس تحویل گرفته می شود، بیان کرد: پیکر مطهر این دو شهید والامقام همزمان با شب شهادت امام محمدباقر(ع) و به جهت وداع با این شهدا وارد مسجد جامع شهر کندر می شود.

 

فتوحی با اشاره به زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام، عنوان کرد: مراسم تشییع ساعت ۹ صبح از مقابل میدان بخشداری شروع می شود و بعد از تشییع بر دوش مردم کندر در منزلگاه ابدی خود به خاک سپرده خواهند شد.

 

وی در ادامه با تاکید بر حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام بیان کرد: با توجه به توطئه‌هایی که دشمنان علیه فرهنگ شهید و شهادت انجام می دهند حضور باشکوه مردم در این مراسم می تواند این توطئه‌ها را خنثی کند.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: شهدا با جان فشانی خود عزت، آبرو، امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به ارمغان آوردند.

 

 

انتهای پیام/