به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس پست خلیل‌آباد که با حضور مدیرکل شرکت پست خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: با پیشرفت امکانات و ارتباطاتی که در دنیا وجود دارد قطعاً مدیرانی می‌توانند موفق عمل کنند.

 

وی بابیان اینکه شرکت پست منشأ خدمات زیادی در شهرستان بود، خاطرنشان کرد: علی‌رغم مشکلات، محدودیت‌ها و کمبود نیروهایی که وجود داشت در سطح شهرستان با گلایه‌مندی و شکایت همشهریان و شهروندان مواجه نبودیم.

 

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه اداره پست خلیل‌آباد در زمینهٔ تعویض کارت‌های ملی به‌خوبی عمل کرد، تصریح کرد: تا به امروز بیش از 9 هزار و 500 کارت ملی هوشمند ثبت‌نام شده است.

 

وی بابیان اینکه تعامل خوبی در بین ادارات شهرستان وجود دارد، بیان کرد: شهرستان خلیل‌آباد به‌واسطه جمعیت و مساحت کوچک است، ولی مدیران اگر شبانه‌روزی هم تلاش کنند واقعاً کار وجود دارد.

 

شرکت پست، پیشرفت قابل‌توجهی در خدمت‌رسانی داشته است

 

شاکری با اشاره به اینکه خلیل‌آباد مقام اول تولید انگور استان را در کارنامه خود دارد، عنوان کرد: در شهرستان خلیل‌آباد بیش از 20 رقم انگور وجود دارد و سالانه 30 هزار تن کشمش و 180 هزار تن انگور تولید می‌شود که این امر نیازمند فعال کردن بخش‌های خصوصی در بازار کسب‌وکار است.

 

وی بابیان اینکه استارت فعال کردن بخش‌های خصوصی در شهرستان خورده است، تأکید کرد: شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان با بیش از 30 نفر فعالیت‌های ابتدایی خود را آغاز کرده و باید بیش از 300 نفر سهام‌دار داشته باشد و درزمینهٔ اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال تلاش کند.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مشاغل بسیار زیادی در حوزه فناوری اطلاعات می‌شود ایجاد کرد، گفت: بخش کشاورزی یکی از فرصت‌های بسیار مطلوب بازار کسب‌وکار اینترنتی است و این نیازمند همکاری شرکت‌ها، تعاونی‌ها و اداره پست است.

 

وی در پایان بابیان اینکه باید از ظرفیت شرکت پست شهرستان و استان برای معرفی محصولات خوب شهرستان استفاده شود، خاطرنشان کرد: پست سنتی و قدیم با پیشرفت‌هایی که صورت گرفت، تغییرات بسیار عمده‌ای داشته و به‌روز، مطلوب و شایسته در حال خدمت‌رسانی است.

انتهای پیام/