به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، ظهر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: 67 میلیارد و شصت‌وهشت میلیون ریال مجموع اعتبارات تملک دارایی سال 95 شهرستان خلیل‌آباد در قالب 13 فصل و 43 برنامه و 71 پروژه بوده است.

وی همچنین ادامه داد: اعتبارات ماده 180 (برنامه پنجم توسعه کشور) شهرستان در سال 95 بالغ‌بر 23 میلیارد و 693 میلیون ریال در 12 برنامه و 13 پروژه بوده است.

فرماندار خلیل‌آباد بابیان اینکه در سال 96 مجموع اعتبارات بالغ‌بر 86 میلیارد و 392 میلیون ریال در شهرستان خلیل‌آباد است، خاطرنشان کرد: اعتبارات تملک دارایی در 21 فصل، 48 برنامه و 72 پروژه به مبلغ 54 میلیارد و 716 میلیون ریال و اعتبارات ماده 180 نیز در 12 برنامه، 16 پروژه به مبلغ 31 میلیارد و 676 میلیون ریال است.

وی با تأکید بر اینکه اعتبارات شهرستان خلیل‌آباد در سال 96 نسبت به سال گذشته بیش از 29 درصد رشد داشته است، اذهان کرد: بیشترین پروژه و اعتبار مربوط به فصل کشاورزی و منابع طبیعی با 25 پروژه و 22 میلیارد ریال اعتبار می‌باشد.

شاکری همچنین ابراز کرد: نظارت جدی کیفی و کمی بر اجرای پروژه‌ها، یکی از موضوعاتی است که سال‌های گذشته وجود داشته و امسال نیز مورد تأکید است

وی بابیان اینکه پیمانکارانی که برای انجام پروژه‌ها انتخاب می‌شوند باید شاخص‌های لازم را داشته باشند، تأکید کرد: دستگاه به دستگاه در پروژه‌های سال 96 ارزیابی خواهند شد و نتیجه آن به استان ارسال می‌شود.

این مقام مسئول ضمن تأکید بر تلاش برای جذب اعتبارات و تبادل تفاهم‌نامه‌ها به‌موقع توسط مدیران دستگاه‌های اداری، تصریح کرد: مدیران باید با ارتباط گرفتن با ادارات کل استانی برای جذب اعتبارات حداکثر تلاش خود را داشته باشند و فرمانداری را در جریان این امر قرار دهند.

وی در پایان بابیان اینکه امسال با حساسیت بسیار جدی و کامل‌تری نیز بر پروژه‌ها نظارت خواهد شد، عنوان کرد: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام نیز از اولویت‌های سال 96 در شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/