سعید قاسمی در گفتگو با صبح توس؛ با اشاره به تخریب هایی که اخیرا متوجه سپاه شده است، اظهار کرد: تقریبا چهار دهه از انقلاب اسلامی می گذرد و این جریاناتی که هر دفعه موج جدیدی از تخریب ها را علیه سپاه پاسداران شروع می کند دارای یک گذشته و برنامه ای است که برای آینده دارد و تقریبا در این قصه مجرب هستیم.

وی افزود: در حدود چهار سال گذشته این تخریب ها که با برنامه ریزی شروع شده است در جهت حاشیه سازی و جریان پردازی ها برای نظام صورت می گیرد، نکته دیگر اینکه رسانه های داخلی و خارجی مانند سعودنیوز، ترکیه نیوز، امارات نیوز و آمد نیوز همگی یک موج را برای تخریب نقطه ای مشترک ایجاد می کنند.

مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با بیان اینکه متاسفانه این تخریب ها توسط دشمنان داخلی و خارجی نظام صورت می گیرد، تصریح کرد: همزمان با عملیات میدانی داعش، می بینیم که رسانه های آن ها در داخل و خارج با هم شلیک می کنند؛ آیا می توان اینطور ساده لوحانه فکر کنیم که این اتفاقات بدون برنامه ریزی ضد انقلاب و همراهی دشمنان داخلی نظام اتفاق می افتد؟ و باز می توان گفت که اتفاقی یکی از مسئولین بلند پایه کشور بحث دولت با تفنگ را مطرح می کند؟

وی ادامه داد: متاسفانه رئیس جمهور چهارسال گذشته را همانند اواخر دولت دهم به حاشیه پردازی گذراند، اما دیگر زمان حاشیه پردازی هایی که مردم را گول می زند تمام شده است و رئیس جمهور باید پاسخ بدهد که چه برنامه هایی برای چهارساله آینده کشور دارد؟ آیا دولت می خواهد چهارساله جدید را به حاشیه پردازی های سیاسی دولت آقای خاتمی بگرداند؟

سردار قاسمی با اشاره به اینکه اکنون دولت 16 میلیون مخالف دارد، گفت: نسل انقلاب دیگر رکب جریان سازی ها و حاشیه های این مدلی را نمی خورد ولی بسیار تاسف دارد که ایشان چنین بازی خطرناکی را کلید زد و ما معتقدیم تخریب های سپاه از قلب فتنه 88 برخاسته است و تا قلب از کار نیفتد این حاشیه سازی ها ادامه دارد و البته داستان این تخریب ها فراتر از سپاه است، سپاه چون بازوی ولایت فقیه در نظام است مورد تهاجم قرار می گیرد تا دست و پاها را بزنند و بدنی بی جان باقی بماند یعنی هدف از تخریب سپاه اصل ولایت فقیه است.

وی با اشاره به حمله موئشکی سپاه به مواضع داعش، عنوان کرد: این مانور بسیار زیبا، بجا، دقیق و عملیات جراحی شده که تلفات سنگینی را بدون آنکه نیروهای غیر نظامی آسیب ببینند بر دشمن وارد نمود. تمام دنیا پیام این اتفاق را گرفتند که یک عملیاتی که با پهپاد از مواضع دشمن اطلاعات کسب کند و با دوربین های لیزری از صحنه فیلم برداری کند یعنی یک سطح بسیار بالای تاکتیک نظامی را برخوردار است.

فرمانده دفاع مقدس با تاکید بر این که تهدید عربستان نیز توخالی است، ابراز کرد: سعودی ها زمانی که مجددا عربده کشی کردند، کالین پاول وزیر خارجه بوش به آن ها گفت زمانی می رسد که پس از حمله ایران، شما حتی زمان آن را پیدا نمی کنید که تلفن خود را بردارید و از ما کمک بخواهید و این یعنی خود آمریکا نیز قدرت ایران را متوجه شده و به فرموده امام راحل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

انتهای پیام/