به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری ظهر امروز در نشست هماهنگی پروژه گازرسانی به منطقه کویر شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: هیچ پروژه گازرسانی در شهرستان خلیل‌آباد از سال 89 اجرایی نشده است.

وی بابیان اینکه 9 روستای دهستان کویر از نعمت گاز بی‌بهره هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه از سال 89 هیچ پروژه گازرسانی در شهرستان اجرانشده ولی خلیل‌آباد در بحث گاز از شاخص‌های بالایی در استان برخوردار است.

فرماندار خلیل‌آباد بابیان اینکه شرکت گاز اقدامات خوب و جهادی در شهرستان انجام داده است، تصریح کرد: گازرسانی به دهستان کویر از خواسته‌های جدی و اصلی مردم این مناطق بود.

وی گازرسانی به 9 روستای منطقه کویر را یک کار ارزشمند دانست و اذعان کرد: امیدواریم در بازه زمانی برای اجرای پروژه گازرسانی مشخص‌شده است به سرانجام خود برسد.

شاکری بابیان اینکه قرار است از یک نعمت بزرگی منطقه کویر بهره‌مند شود، عنوان کرد: همه آحاد مردم از قبیل دستگاه‌های اداری، دهیاران، شوراهای اسلامی و مردم باید همکاری لازم را برای پیشبرد این پروژه داشته باشند.

وی همچنین تأکید کرد: علی‌رغم مشکلات اقتصادی که گریبان گیر دولت بود و با پیگیری‌هایی که از راه‌های مختلف صورت گرفت این پروژه عملی شد و همکاری در اجرای این پروژه لازم و ضروری است.

این مقام مسئول در پایان هماهنگی بین دستگاه‌ها برای اجرای این پروژه را لازم و ضروری دانست و ابراز کرد: تمهیدات لازم باید طوری باشد تا مردم از این نعمت به نحو احسنت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/