به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت السلام علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت خود و نماز گزاران به رعایت تقوای اللهی با اشاره به جریان های مخرب فعال در کشور و حمله به سپاه پاسداران گفت: کسانی که می خواهند بین دولت، سپاه و مردم اختلاف ایجاد کنند نگران خودباوری و استقلال کشورند و استکبار جهانی همیشه با این دو اصل در همه کشورها مقابله کرده است.

حجت السلام پیرنیا افزود: امروز دشمن برنامه دارد امنیت کشور دچار اختلال کرده تا بتواند خودباوری و استقلال را در بین مردم تضعیف کند که حمله موشکی سپاه نشان داد امنیت قابل معامله نیست و فضای جامعه بر علیه دشمن تغییر و روحیه خودباوری و استقلال کشور را تقویت کرد.

وی با انتقاد از حمله به جریان انقلابی و ارزشی عنوان داشت: جریان انقلابی و ارزشی همیشه در عرصه ها حضور موثر داشته و حامی دولت ها بوده است که در جاهای که نیاز بود به کمک دولت آمده است.

امام جمعه موقت تربت جام ادامه داد: تخریب دولت ها کار نیروهای ارزشی نیست و دولتمردان بداند تخریب چهره ها مومن، انقلابی و مسجدی به نفع جامعه نبوده واین توطئه دشمن برای ایجاد شکاف برای نفوذ بیشتر است.

حجت السلام پیرنیا با اشاره به عملکرد سپاه پاسداران در طول انقلاب یادآور شد: سپاه از همان اول انقلاب بدنبال برقراری امنیت در جامعه اسلامی بوده است و نشان داده که در عرصه های امنیت روانی، اقتصادی، نظامی و بهداشتی مردم کوتاهی نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: حضور قرارگاه خاتم الانبیاء در پروژه های که هیچ شرکت داخلی و خارجی حاضر به پذیرفتن آنان نبودند نه تنها باعث اختلال در اقتصاد کشور نشد که با راه اندازی پروژه ستاره خلیج فارس توانست نیاز مالی دولت راتامین کند.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به تحریم سپاه توسط استکبار جهانی تصریح کرد: پاکسازی کشور عراق وسوریه از لوث داعشی ها را مدیون حضور مستشاران سپاه می دانیم و این صلابت نیروهای مقدر اسلام باعث وضع تحریم این نهاد انقلابی شده است که مردم باید آنچه را که دشمن تضعیف می کند را تقویت کرده تا بداند حمایت مردم پشت سر این اتفاقات بزرگ است.

حجت الاسلام پیرنیا ابراز داشت: در آمد های سپاه صرف هزینه های محرومیت زدایی می شود که اگر هیچ منفعتی برای دولت نداشته باشد مانع فرار مغزها و پیشرفت اقتصاد شده است.

وی یادآور شد: دولت بدون حضور قرارگاه سازندگی سپاه نمی تواند طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی را دنبال کندو اگر با تضعیف کنندگان نیروهای انقلابی برخورد نشود و قدرت مومنین راضعیف بداند همانند فرعون غرق خواهد شد.

انتهای پیام/