به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی امجدی زاده، امام جمعه شهرستان باخرز در خطبه های نماز عید فطر که صبح امروز در مصلای شهر باخرز برگزار شد، با تبریک عید سعید فطر گفت: با توجه به شرایط فعلی منطقه، مسئله اتحاد و انسجام مردم و مسئولین و یکپارچگی در داخل کشور باید به نقطه اوج خودش برسد. عده ای به دنبال تبدیل کردن جامعه به فضای دو قطبی و چندقطبی هستند که این مسئله به نفع مردم و کشور نیست.

 

وی لازمه رسیدن به پیشرفت و ترقی را حرکت در سایه ولایت فقیه دانست و افزود: اتحاد و انسجام مردم و مسئولین و حرکت در سایه پرچم ولایت، مهمترین ضرورت برای پیشرفت کشور در عرصه های مختلف است و این موضوع برای رشد و ترقی منطقه لازم است.

 

امام جمعه شهرستان باخرز تلاش عده ای برای برهم زدن اتحاد مردم شیعه و سنی در شهرستان باخرز را غیرقابل قبول عنوان کرد و اظهار داشت: اینکه عده ای به دنبال برهم زدن اتحاد بین مردم باخرز و شیعه و سنی این منطقه هستند، مسئله قابل قبولی نیست و باید با این موضوع برخورد کرد.

 

حجت الاسلام امجدی زاده تاکید کرد: تدبیر در این است که تحت لوای مقام معظم رهبری، آرمانهای انقلاب و حضرت امام(ره)، همه گروهها در اوج اتحاد و انسجام زندگی کنند و با افرادی که سعی در برهم زدن این اتحاد و انسجام دارند، برخورد شود.

 

انتهای پیام/