به گزارش صبح توس؛ سردار علی مولوی حقیقی از فرماندهان دفاع مقدس که در روز جهانی قدس در شهرستان باخرز حضور یافته بود، با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: ملت ایران از مبارزه خسته نشده است و بر عکس آنچه که دشمنان فکر میکردند، مبارزه با اسرائیل و حمایت از فلسطین پررنگ تر شده است.

 

وی ادامه داد: شعار مردم ایران برچیدن ظلم و استعمار است. اسراییل یک نظام غیر مشروع است که فلسطین را غصب کرده است و مردم را از سرزمین خود خارج میکند. این رژیم در چند سال آینده نابود خواهد شد و این یک خبر الهی است که رهبری به ما اعلام کردند.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به پاسخ موشکی سپاه به ترقه بازی داعش در تهران افزود: در مدت کمتر از ده روز مقر فرماندهی داعش شناسایی شد و با حملات به جا و پرتاب موشکهای نقطه‌زن به سمت داعش فهماندیم که به تعبیر حضرت آقا، اگر ترقه بازی راه بیندازند پاسخ ما موشک است.

 

وی ضمن بیان اینکه موشکی که پرتاب شد موشک برد کوتاه بود که 650 کیلومتر برد داشت، تصریح کرد: پرتاب موشکها هم باعث همبستگی داخلی شد و هم زنگ خطری برای آنها که از دشمن حمایت میکنند، بود.

 

مولوی با هشدار به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران و ضمن تاکید بر اینکه جواب هر ترقه بازی آنان، بارانی از موشک خواهد بود، اضافه کرد: کشورهای همسایه و ابر قدرتها بدانند که با دم شیر نباید بازی کرد.امروز روزی نیست که ما برای مهمات دست به سوی کسی دراز کنیم.

 

فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار کرد: با دشمن که راه مستقیم و صراط الهی را نمی شناسد نباید مذاکره کرد.خدا میگوید شما بر هدف خودتان مقاومت کنید و اگر دشمن توبه کرد آن را بپذیرید، اما اگر دشمن خواست اراده اش را بر شما تحمیل کند شما باید زرنگ باشید.

 

وی تاکید کرد: دشمن تصور می‌کند، دهه شصت است که به مجلس حمله کرد؛ اما پاسخ ملت پاسخی کوبنده بود. دنیا فهمید که ایران امروز با وجود سربازان فداکار و ملت آگاه شکست ناپذیر است و این نیروها و این انقلاب تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) بر همه توطئه های دشمن پیروز خواهد شد.

 

انتهای پیام/