به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، ظهر امروز در نشست هماهنگی روز جهانی قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس یک روز تاریخی است که پدیده آورنده آن حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی بابیان اینکه روز جهان قدس به‌عنوان یک روز بزرگ در جهان اسلام شناخته‌شده است، خاطرنشان کرد: راهپیمایی گسترده این روز بزرگ در دنیای اسلام و خارج از دنیای اسلام و کشورهای اروپایی برگزار می‌شود.

فرماندار خلیل‌آباد روز قدس را روز احقاق حقوق مسلمانان جهان و دمیدن روح تازه به جان جهان اسلام دانست و تصریح کرد: مردم جهان به موضوع تأکیددارند که باید این مراسم همه‌ساله باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

وی با تأکید بر اینکه امروزه دشمن خاورمیانه را به یک منطقه پرتلاطمی تبدیل کرده است، اذعان کرد: دشمنان مطمئن باشند که با این اقدامات نمی‌توانند روز قدس را در افکار مردم کمرنگ کنند.

شاکری همچنین بابیان اینکه این روز باعث اتحاد و همدلی بیشتر مردم خواهد شد، عنوان کرد: مسلمانان در روز جهانی قدس و در نقاط مختلف جهان با مشارکت بیشتر خود باعث اقتدار و عزت اسلام خواهند شد.

وی در پایان تأکید کرد: مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان خلیل‌آباد حضور باشکوهی در روز قدس خواهند داشت و باید اطلاع‌رسانی بیشتر و دقیق‌تری صورت گیرد و با رعایت نظم و امنیت و مسائل ترافیکی روز قدس باشکوهی را رقم زد.

انتهای پیام/