علی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس در حاشیه برگزاری این مراسم با اعلام این خبر اظهار داشت: استخر چندمنظوره در شهرستان خلیل‌آباد بااعتباری بالغ‌بر 50 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته می‌شود.

وی بابیان اینکه این طرح در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع ساخته می‌شود، خاطرنشان کرد: این طرح با پیش‌بینی‌های انجام‌شده در سه فاز آموزشی تفریحی، توریستی گردشگری و درمانی اجرایی می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل‌آباد در ادامه تصریح کرد: در فاز اول این طرح استخر بزرگ و استخر کودکان، سونا و جکوزی، در فاز دوم حمام سنتی و سالن ماساژ و در فاز سوم بخش درمانی مجموعه (هیدروتراپی و غار نمکی) به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی از امضاء تفاهم‌نامه‌ای با سرمایه‌گذار این طرح در قالب فضاهای آموزشی شنا خبر داد و اذعان کرد: در قالب این تفاهم‌نامه مکانی به‌منظور راه‌اندازی و تجهیز هیئت شنا و شیرجه شهرستان گذاشته می‌شود تا در امر آموزش رشته‌های ورزشی آبی شهرستان گام مثبتی برداشته شود.

قربانی همچنین بابیان اینکه مردم شهرستان خلیل‌آباد سال‌های متمادی است که نعمت استخر سرپوشیده محروم بوده‌اند، عنوان کرد: جوانان و نوجوانان خلیل‌آباد به شهرستان‌های هم‌جوار مراجعه می‌کنند و امیدواریم با راه‌اندازی این استخر در آینده نزدیک مکانی سالم و بانشاط برای اوقات فراغت جوانان فراهم شود.

به گزارش یار خراسانی، ظهر امروز مراسم کلنگ زنی اولین پروژه استخر شنا توسط بخش خصوصی بااعتباری بالغ‌بر 50 میلیارد ریال با حضور مسئولان شهرستان و عموم مردم برگزار شد.

انتهای پیام/