به گزارش خبرنگار صبح توس؛ مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که سالن شهید نصیری فرمانداری برگزار شد با اشاره به فرارسیدن 14 خرداد گفت: امام خمینی (ره) در زمان فتنه و فساد اسلام را احیا و زنده کرد و یک ناجی در بین مسلمانان شد و امروز انسان های آزاده و مستضعفین عالم موثر از انقلاب ایشان پرچم اسلام را به دست گرفته اند.

مولوی جامی الاحمدی افزود: همه وظیفه داریم خدمات شایسته ای که امام و رهبری برای اسلام انجام دادن را بیان کنیم تا با روحیه و عزم بیشتر به دنبال اهداف اسلام و گسترش آن به جهان باشیم.

وی با اشاره به آیات قرآن تصریح کرد: کار امام(ره) خدایی بود و خدا محبت او را در دل مومنین قرار داد و باید شکر کنیم که امروز خلف صالح امام آیت الله خامنه ای در میان ما هستند و با رهبری مدبرانه حافظ اسلام و انقلاب می باشند.

امام جمعه اهل سنت تربت جام با اشاره به انتخابات خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات انتظارات رهبری را برآورده کرد و برای نظام جمهوری اسلامی و مردم یک پیروزی بزرگ بود.

مولوی جامی الاحمدی یادآورشد: امروز وقت زسیدگی به محرومان و مستضعفان جامعه است و بحث های سیاسی باید به سمت همدلی و حفظ وحدت باشد تا خدمت رسانی بهتری انجام شود.

وی تاکید داشت: مردم شیعه و اهل سنت همچون سال های گذشته با شکوه بیشتر در مراسم سالروز در گذشت امام راحل با وحدت و منسجم حضور پیدا می کنند تا به جهانیان نشان دهند خوبیها فراموش شدنی نیست.

انتهای پایم/