حجت‌الاسلام سیدمحمود مرویان، مدیر کل سابق اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گفت‌وگو صبح توس؛ اظهار کرد: مردم برای رأی دادن به افراد در شورای شهر با توجه به تکثر نفرات واجد شرایط و لیست‌های موجود باید به سلامت سیاسی و اخلاقی نفرات حاضر در لیست‌ها، سایر نامزدها و افرادی که لیست‌ها را بسته‌اند، آگاه باشند.

 

حجت الاسلام مرویان تأکید کرد: برای انتخاب لیست‌ها نیز باید دقت کرد که افرادی که این لیست‌ها را معرفی کرده‌اند سوابق خوبی در جهت آرمان‌های انقلاب داشته باشند.

 

وی یادآور شد: مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران و پایتخت فرهنگی جهان اسلام با بیش از سه میلیون نفر جمعیت و ۲۵ میلیون زائر در سال از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و هویت این شهر با امام رضا (ع) و فرهنگ رضوی گره خورده است.

 

مدیر کل سابق اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: این شهر نیاز به خدمات شهری، حمل و نقل، رسیدگی به حاشیه شهر و بسیاری از این کارها دارد که امور مردم در جای جای شهر تسهیل شود و برای نیل به این مهم باید افرادی بر سر کار آیند که علاوه بر تخصص دارای روحیه انقلابی نیز باشند و همچنین به مسائل فرهنگی شهر نیز آگاه باشند.

 

حجت الاسلام مرویان تصریح کرد: مسئولان این شهر باید اهمیت تصمیم گیری در این شهر را بدانند و از همین جهت مردم نیز باید کسانی را برای مسئولیت پذیری در این شهر انتخاب کنند که با نگاه طائفه گرایی، اشتیاق به پست و ریاست و طمع به ظرفیت‌های مادی به این عرصه وارد نشده باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: عضو شورای شهر و در کل مسئولان باید انقلابی و خدوم باشند و همه باید در راستای خدمت ماندگار در شهر امام رضا(ع) باشند.

انتهای پیام/