به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی چهارشنبه شب در همایش بصیرت‌افزایی خادمان بسیجی حرم مطهر رضوی که در سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی آیه‌ها برگزار شد، اظهار داشت: دولت بی‌ولایت صلابت ندارد و امت متصل به ولایت شکست ندارد و خطاب این سخن عموم مردم هستند و این سخن شیعه و سنی ندارد.

وی افزود: اتصال امت با ولایت سبب پایداری این نظام و انقلاب شده است و دشمنان این مرز و بوم چنین چیزی را نمی‌خواهد.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این ملت هیچگاه از خط قرمزهای ولی‌فقیه گذر نمی‌کند، خاطرنشان کرد: بسیجیان خطاب به فتنه‌گران می‌گویند مگر ما بمیریم که شما بخواهید کوچکترین غلطی بکنید و دشمن در تاریخ می‌گوید اسلام را جز مسلمانان تضعیف کردند و امروز هم می‌گویند مردم با حرکت در مسیر ولایت در اشتباه هستند و هرگز نباید اجازه دهیم که به ولایت فقیه اهانت کنند.

حاج‌صادقی تصریح کرد: این ملت همیشه در تمامی شرایط سخت و آسان منویات مقام معظم رهبری را جامه عمل می‌پوشانند و چنین رئیس جمهوری می‌خواهند که به 9 بند ایشان در بحث برجام به‌درستی عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه باید مواظب فتنه‌ها باشیم، تاکید کرد: در هر کجا که احساس زاویه با ولایت کردیم آنجا خط قرمز ما ولایت‌مداران بسیجی است.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حضور پررنگ ملت ایران در همه صحنه‌ها، بیان کرد: این ملت در روز 29 اردیبهشت ماه با انتخابی دشمن‌کش، شادکننده قلب‌های مطهر امام رضا(ع)، امام زمان(عج)، شهدا و ایثارگران و ناراحت‌کننده آمریکا و اسرائیل خواهند بود.

حاج‌صادقی با بیان اینکه بزرگ‌ترین ایراد به مسئولان این است که چرا به مردم به‌ویژه محرومان خدمت نمی‌کنید؟ گفت: نباید بگذاریم که با روحیه جهادی و انقلابی مردم بازی شود و همین مردم بودند که در سال 88 ولایت‌پذیری حقیقی به جهان نشان دادند.

وی تصریح کرد: باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا گفت با توافق برجام انرژی هسته‌ای ایران برای همیشه تعطیل شد و خطاب به او و همه دشمنان این مرز و بوم می‌گوییم غلط می‌کنید که بخواهید چنین کاری بکنید و به واقع کسی که بخواهد با دشمن سازش کند سرباز خوبی در مسیر ولایت نیست.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسی که بخواهد با دشمن سازش کند سرباز خوبی در مسیر ولایت نیست و ملت چنین رئیس جمهوری را نمی‌خواهند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/