به گزارش صبح توس؛ به نقل از آل نور حجت الاسلام علی خداپرست در خطبه های این هفته نمازجمعه بخش عطاملک جوین با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: سعادت وشقاوت کشور در دست مسوولان است و ما با عمل و رفتار و تصمیمات خود میتوانیم مردم و جوانان را به بهشت رهنمون شویم.

وی با بیان اینکه هدف این نظام و انقلاب اقامه حق بود، تصریح کرد: امروز متاسفانه بعضی عناصر خسته از انقلاب که خود نمی توانند کار کنند و مدام شعار می دهند چهره نظام را در نظر مردم خراب کردند و فقط وعده دادندو می دهند .

امام جمعه بخش عطاملک جوین افزود: امروز جای تاسف دارد که بعضی جلوی چشم مردم به صراحت دروغ می گویند، واقعا کسی که دروغ گفت آیا صلاحیت دارد در مسند ریاست قرار گیرد؟.

حجت الاسلام خداپرست بیان داشت: این خود مردم هستند که باید مواظبت کنند تا انقلاب به دست نامحرمان و منافقان و خسته شدگان از انقلاب نیفتد.


وی در ادامه به دیدار فرماندهان ارشد نظامی با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و یادآورشد: آمریکا با حمله موشکی به سوریه یک اشتباه راهبردی بزرگی را مرتکب شد و مثل گذشتگانشان راه غلط را انتخاب کردند و این در حالی است که خودشان از داعش حمایت می کنند .


امام جمعه بخش عطاملک جوین با اشاره به انتخابات شوراها ، اذعان داشت: همه کسانی که برای انتخابات شوراها به عنوان کاندید شرکت کردند ،اخلاق اسلامی را رعایت کنند از تخریب دیگران بپرهیزند، البته این غیر از این است که ما مشکلات یا انتقادات را انقلابی و با دلیل و بدون توهین بیان کنیم .

حجت الاسلام خداپرست ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند کاندیداهای محترم وعده تو خالی و دروغ ندهند که فردا شرمنده مردم باشند .

وی در پایان از کسانی که در امر بزرگ اعتکاف شرکت کردند و همچنین دست اندرکاران این برنامه بزرگ معنوی تشکر و قدردانی کرد.


انتهای پیام/