به گزارش صبح توس به نقل از  تابان تربت، محمدرضا بهروز اظهار داشت: از 25اسفند ماه تا پایان هفته اول تعطیلات تعداد ماموریت های انجام شده به واسطه تصادفات شهری 118 فقره و تصادفات جاده ای 53  فقره بوده است.

وی افزود: در همین مدت تعداد  265 ماموریت شهری برای بیماران غیر تصادفی و 155ماموریت های جاده ای به انجام رسیده و همچنین تصادفاتی که در محدوده دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه رخ داده  منجر به فوت نشده است.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه همچنین از پذیرش بیش از 9هزار مراجعه کننده به اورژانس های بیمارستانی در بیمارستان های نهم دی، رازی و امام رضا(ع) مه ولات خبر داد و گفت: تمام بخش های درمانی بیمارستان ها آمادگی پذیرش بیماران را داشته و در این مدت از بابت خدمت رسانی به بیماران و مراجعین با مشکلی مواجه نبودیم.


رئیس اداره سلامت محیط و حرفه ای دانشگاه نیز از انجام بیش از300 بازدید از اماکن عمومی، مراکز بین راهی و مراکز عرضه مواد غذایی در هفته اول تعطیلات نوروزی و کشف و معدوم سازی 1530کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی خبر داد.

جلیل چین سری گفت از ابتدای برنامه سلامت نوروزی در حوزه بهداشت تا کنون بیش از 15هزارکیلو گرم موادغذایی فاسد و غیربهداشتی توسط تیم های بازرسی طرح کشف و معدوم شده است و تعداد 128مورد نیز به واسطه تخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/