به گزارش صبح توس به نقل از صنعت8، 39 سال از انقلاب اسلامی و سرنگونی رژیم شاهنشاهی می‌گذرد که امام انقلاب از آن به عنوان دارایی پابرهنه‌ها یاد کرد و اتصال نهایی آن را «وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثينَ» می‌دانست.

صدور انقلاب اولین شعار انقلاب است ولی متأسفانه دول مختلف بعد از انقلاب، با تفسیر به رأی با این مهم برخورد کرده‌اند.

عده‌ای تعامل، عده‌ای دیگر سکوت و اما سیاست لبخند راهبرد عده‌ای برای صدور انقلاب قرار گرفت، در صورتی که آن عزیز سفرکرده، آینه تمام قد و خط کشی بی بدیل برای این روزهای سخت به یادگار گذاشته و آن هم خشم دشمن از عملکرد ملوک و مردم این مرز و بوم است.

ولی چه شده که سیاست لبخند که بازرگانان را به فراموشی تاریخ سپرد با نقابی دیگر سر برآورده، آیا منفعتی در آن خوابیده که عده‌ای را اینقدر خوشایند است؟

دانش‌آموزان و دانشجویان دیروز گلاسکو و دنور این ضرب‌المثل یانکی‌ها را مبنی بر اینکه «اگر خواست به شما تجاوز شود مقابله کنید، اگر نتوانستید استقبال کنید تا لذت ببرید» را به خوبی فرا گرفته‌اند و نه‌تنها خود به دنبال کسب لذت حداکثری هستند بلکه مردم را نیز به کسب این لذت علاوه بر دعوت، مجبور می‌کنند.

جماعت مورد حمایت این وادادگی خود را به کدخدا نسبت می‌دهند و دست مدد به سوی او دراز کرده‌اند و دستانی که از آستین‌ها سبز بیرون آمده و دست چدنی زیر پارچه مخملین را می‌فشارند.

جماعتی که انقلاب را مفتون ساخت و 8 ماه 88 را تیره ساخت به امید رضایت کدخدا و پیاده‌سازی فرمایشات ملوکانه، امروز در پی اینند که برجامه مردم برجام بپوشانند و وقتی ندای اشتباهشان از گوش دیوار می‌شنود، قطره انکار را برای دیپلماسی بنفششان تجویز می‌کنند.

ولی جماعت قال، «يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ» را فراموش کرده‌اند و باید بدانند که دست قدرت از آن خداست و همانگونه دست برتر با 72تن، 61 را، با پابرهنه‌ها 22 را و با سینه‌های داغ‌دار، نهم را آفرید و جاودانه کرد، این سیل بنیان‌کن همه دنیای آن‌ها را اگر دینشان را در خطر ببیند، مورد هدف قرار داده و می‌دهد.

و حضرت ایشان نگهدار این ملت است.

انتهای پیام/