به گزارش صبح توس به نقل از عطارنیوز،

متن این بیانیه به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

ماباسینما وهنر مخالف نیستیم بافسادوفحشا مخالفیم. امام خمینی (ره)

بالاترین خسارتی که امروز درغیبت آقا ولیعصر(عج)دیده می شود، خسارت فرهنگی است که یکی از مهمترین دغدغه های رهبر عظیم الشان انقلاب می باشد.

دشمن، با مایوس شدن درجنگ سخت برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،مدتهاست رویکردش را به طرف جنگ نرم وشبیخون فرهنگی برعلیه ارزشها ی انقلاب دردستور کارقرارداده واجرایی نموده است تا تغییر افکارورفتار انقلابی رابه ضد ارزشی وغیرانقلابی بدل نماید .همچنان که ولی امر مسلمین می فرمایند: اگر دشمن با امواج خبری وارد کشور ما شود وبه اذهان ملت ایران اینطوروانمود کند که مبارزه خوب نیست،دفاع از اسلام فایده ای ندارد،ایستادگی دربرابر دشمن ثمری ندارد،هرچه زحمت بکشید ومبارزه کنید ضرر کرده اید،آیا بازهم درمملکت ایران، مبارزه ای علیه دشمنان باقی خواهد بود؟!معلوم است که نه!خیلی از مسلمانان وحاکمیتهای اسلامی هستند که قرآن هم میخوانند اما بادشمنان اسلام مبارزه که نمی کنند بماند، دوستی هم برقرارمی نمایند.اگر دشمن بتواند ملت مارا به ملتی که اعتقادی به مبارزه ندارد،امیدی به پیروزی ندارد،زهدی  نسبت به جلوه های شهوانی ومادی ندارد،تبدیل کند پیروز شده است اینجاست که مبارزه فرهنگی مبارزه ای واجب ترازواجب می شود.

درفرآیند اجرای یک کنسرت اتفاقی می افتد که هیچ معیار دینی وشرعی وقانونی آن را نمی پذیرد ومنکراتی که نمی شود آن را ازکنسرت منها نمود چرا که اگرآنها منها شوند دیگر ماهیت کنسرت ندارد.

با انجام چنین منکراتی چطور می شود که همشهریان متدین ولایتمدارشهرستان نیشابورسکوت نمایند!؟ متاسفانه یک عزمی درکشور جزم شده است که نیازهای کاذب دارای لهو ولعب رامرهمی بردردهای جانکاه اقتصادی  مردم قرا دهند ،مردم عزیزی که ،بعضا با مشکلات مادی وبیکاری واز کار برکنارشدن آنها وجوانانشان  دربعضی از شرکتها رنج می برند وشرمنده درمقابل همسر وفرزندان به خاطر گرفتاریهای حادمعیشتی هستند که دل هر مسئول دلسوز به انقلاب را به درد می آوردچطور می شود به نیازهای غیرضروری پرداخت.

بیایم دست دردست هم دهیم تابا تلاش جهادی دراجرایی نمودن وعملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی برای رفع مشکلات مردم بکوشیم ولبخند واقعی رضایتمندی را برلبان مردم عزیز جاری نمائیم  نه پرداختن به نیازهای کاذب وغیر ضروری !

 مابسیج طلاب وروحانیون شهرستان نیشابوراز دادستان  انقلابی وموضع گیری ارزشمند امام جمعه محترم درخطبه های نماز جمعه در لغو کنسرت کمال تقدیروتشکر رانموده وحمایت خود را از ایشان اعلام میداریم .

انتهای پیام/