به گزارش صبح توس، سروش پورآزاد رییس اداره ورزش و جوانان درگز در گفتگو با خبرنگار درگزخبر اظهار کرد: کارگاه آموزشی و نمایشگاه آسیب های اجتماعی به همت اداره آموزش و پرورش شهر نوخندان، نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان درگز دایر شد.

وی اذعان کرد: این نمایشگاه به مناسبت هفته مبارزه با آسیب های اجتماعی از تاریخ 30 آذر تا 6 دی ماه در محل مدرسه عصمیته نوخندان به منظور فرهنگ سازی و مقابله با خطرات تهدید کننده دوره نوجوانی و جوانی برگزار شد.

رییس اداره ورزش و جوانان درگز درباره با اهمیت ترین خطرات دوران نوجوانان و جوانان خاطر نشان کرد و گفت: کمبود عزت نفس، حجاب، دوستیابی، تلفن همراه، ماهواره، اعتیاد و بیکاری از مسائل و مشکلات چالش برانگیز دوره نوجوانی و جوانی افراد جامعه است که ما در این نمایشگاه این هفت مسئله را به عنوان هفت خان به دانش آموزان معرفی کردیم.

وی افزود: در این نمایشگاه و در یک کارگاه آموزشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درگز با حضور سایر مسئولین شهرستان و دانش آموزان توضیحاتی درباره برخی از آسیب های یاد شده و راه مقابله با آنها را تشریح نمود.

پورآزاد تصریح کرد: در نمایشگاه یاد شده، علاوه بر کارگاه های آموزشی، تئاتر بی کلام نیز توسط دانش آموزان با موضوع  هفت خان اجرا و هنرنمایی شد.

انتهای پیام/